2. IT - komentarji o hotelih
  3. IT - komentarji o hotelih
Val D'Elsa Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Sem po duši estetik in niti ene stvari nisem našla ki bi jo odstranla ali zamenjala. Čestitke vsem za vsak detajl ki ke skrbno in z občutkom načtrovan.Osebje odlično, čistoča na vrhunskem nivoju a da o hrani ne govorimo. Vse odlično”

• Casina Membrino Ocena: 10

“lokacija, razgled, urejen apartma z vsemi potrebnimi gospodinjskimi aparati, kava, čaj, mleko, čokoladice, izjemno prijazna gostiteljica”

• Colle da Vinci Ocena: 9

“Gostoljubje, lokacija, urejenost, mir, itd.”

• Memory House Ocena: 10

“Lepo, prostorno stanovanje v starem stilu v idilični hiši. Dve kopalnici. Terasa. Možnost bazena. Bližina vseh pomembnih destinacij. Lep okoliš in narava. Zelo odzivni in prijetni lastiki.”

• “Vrhunska lokacija (mirna, odmaknjena, pa vendar sredi Toskane, vse znamenitosti hitro dostopne, v bližini mesto z odličnim supermarketom), občutek avtentične izkušnje podeželske Toskane, mir in tišina, bližina lokalnih prodajalcev vina”

• “Mirna lokacija v naravi, veliko prostora.”

• “Very calm location, away from it all with amazing views, huge plot suitable for walking among diverse plants. Superb room! We enjoyed a lot!”

• “Vse mi je bilo všeč”

• “Tišina, prelep razgled, možnost športnih aktivnosti (tenis, nogomet, bazen).”

• Il Palagione Ocena: 10

“V namestitvi sem bila že drugič in zopet bila izjemno zadovoljna. Zelo prijazno osebje, predlagali in rezervirali so tudi restavracijo. Prelepa okolica in obilen ter domač zajtrk. njihovo vino pa je bilo odlično.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Val D'Elsa

na podlagi 57.526 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com