2. IT - komentarji o hotelih
  3. IT - komentarji o hotelih
Val D'Elsa Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Fabolous”

• La coccinella Ocena: 8

“Prostorno in lepo opremljeno. V lokalnem, mirnem okolju.”

• “Všeč nama je bila lokacija, lepa in mirna soseska, dovolj prostoren apartma, kuhinja je vsebovala skoraj vse kar potrebuješ, zelo prijazna gostitelja.”

• Capanna 1826 Ocena: 8

“Veseli smo bili, da je lahko bil z nami naš kuža Mozart. Zanimiv objekt na dobri lokaciji. Soba in okolica objekta sta bila čista. Osebje izredno gostoljubno, zajtrk dober.”

• Casina Membrino Ocena: 10

“lokacija, razgled, urejen apartma z vsemi potrebnimi gospodinjskimi aparati, kava, čaj, mleko, čokoladice, izjemno prijazna gostiteljica”

• Memory House Ocena: 10

“Lepo, prostorno stanovanje v starem stilu v idilični hiši. Dve kopalnici. Terasa. Možnost bazena. Bližina vseh pomembnih destinacij. Lep okoliš in narava. Zelo odzivni in prijetni lastiki.”

• “Vrhunska lokacija (mirna, odmaknjena, pa vendar sredi Toskane, vse znamenitosti hitro dostopne, v bližini mesto z odličnim supermarketom), občutek avtentične izkušnje podeželske Toskane, mir in tišina, bližina lokalnih prodajalcev vina”

• “Vse mi je bilo všeč”

• “Sem po duši estetik in niti ene stvari nisem našla ki bi jo odstranla ali zamenjala. Čestitke vsem za vsak detajl ki ke skrbno in z občutkom načtrovan.Osebje odlično, čistoča na vrhunskem nivoju a da o hrani ne govorimo. Vse odlično”

• Il Palagione Ocena: 10

“V namestitvi sem bila že drugič in zopet bila izjemno zadovoljna. Zelo prijazno osebje, predlagali in rezervirali so tudi restavracijo. Prelepa okolica in obilen ter domač zajtrk. njihovo vino pa je bilo odlično.”