Dolina Noto Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Relax Ocena: 8

„Sympatyczny personel, świetne śniadanie, czysty pokój z dużym balkonem.”

• „Super lokalizacja, praktycznie na starym mieście, ok 10 min pieszo od dworca autobusowego i kolejowego. Przepyszne, świeże śniadania. Otrzymaliśmy bezpłatne podwyższenie kategorii pokoju. Obsługa chętnie pomagała, przesympatyczna!!! Polecam. Jeśli wrócę do Syrakuz - na pewno tu jeszcze raz przenocuję :)”

• „Super hotel. Przewyższył nasze oczekiwania.”

• „Z pokoju mieliśmy widok centralnie na kopułę katedry - bezcenne!”

• Terra Dei Limoni Ocena: 9

„Typowe włoskie śniadanie, coś na słodko, trochę wędlin, w zupełności wystarczające dla każdego. Jedynie jak ktoś przyjeżdża na dłużej to może się znudzić monotonia tych samych posiłków.”

• Madre Ocena: 10

„Wspaniala lokalizacja. Cisza i natura. Gospodarze sa wspanialymi ludzmi z unikalnym pomyslem. Madre jest przyjazne i rodzinne, cieple i przytulne. Znajduje sie na uboczu, a jednoczesnie niedaleko od miasta czy plazy. Pyszne sniadania z lokalnych produktow czy lunch’e przygotowywane przez gospodarza na zyczenie sa wisienka na torcie.”

• „Świetne miejsce, niedaleko miasta Noto. Bardzo klimatyczna agroturystyka, pokój urządzony bardzo przytulnie. Bardzo dobre śniadanie, czysto, wygodne łóżko. Polecam”

• „Lokalizacja”

• „Cisza, spokój, położenie w oddaleniu od miast. Duży basen.”

• „Obiekt bardzo ładnie położony, zadbana zieleń wokół budynków. Pokoje sprzątane codziennie. Przyjemny basen i teren wokół basenu. Polecam pizzę serwowaną przez jedną z restauracji hotelowych.”