2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Val di Vara Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Parco Vacanze Bracchetto Vetta Scor din comentarii: 5

„Locație frumoasă în mijlocul naturii. Aer curat,liniște și personal amabil.”

• Locanda Da Marco Scor din comentarii: 10

„Aproape tot excelent.”

• Casa Gialla Scor din comentarii: 9

„spațiile largi,locația, curățenia, raport calitate preț bun”

• Corte Paganini Casa Vacanze Scor din comentarii: 7

„Proprietate autentica, de apreciat curtea pentru grupuri, locatia aproape de La Spezia.”

• Agriturismo La Via Del Sale Scor din comentarii: 10

„O locatie foarte buna daca vreti sa vizitati Cinque Terre. Camera mare, baia la fel. Curat, aer conditionat, curatenie in fiecare zi. Micul dejun bun, sunca, branza si oua pe langa clasicele produse de patiserie, capuccino foarte bun. Am cinat de doua ori la restaurantul de la pensiune, mancarea este grozava si cu gust original. Lasagna a fost grozava, la fel si platoul de antipasti. Proprietarii sunt foarte amabili iar doamna face o mancare buna ca la mama acasa. Cu masina e la jumatate de ora de la Spezia si la fel de Riomaggiore.”

• Hotel Paese Corvara Scor din comentarii: 8

„Curat, parcare ok”

• Al casale del vecchio mulino Scor din comentarii: 1

„Este o pustietate in varful unui desl, la care se ajunge extraordinar de greu. Acolo am gasit un batran care avea grija de casa. Cand am intrat in camere ne-am speriat. In camere era un miros greu de suportat. Prosoapele puse la dispozitie erau gri cu aspect de murdar. Am considerat ca nu se putea locui acolo. Am decis sa renuntam si sa cautam rapid o allta solutie ptr cazare Surpriza este ca nu vrea sa respecte conditiile de anulare si nici booking.com nu ma sprijina in acest sens. Pur si simplu imi transmite mesajele care vin de la proprietate. Este o experienta absolut oribila. Nota proasta atat pentru aceasta proprietate cat si pentru booking.com. Scorul de pe booking.com este 9,2. In realitate este in jur de 5,5.”

• Ca' Rossi Scor din comentarii: 10

„Locația superba, în natura, liniște și curățenie”

• La Campana D'Oro Scor din comentarii: 9

„Curățenia , locul de parcare , micul dejun .”

• Liguria Village Scor din comentarii: 10

„Locația excelentă, gazda pe măsură și faptul că e pet friendly.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Val di Vara