Val Gardena Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Profesjonalna i miła obsługa. Butik Hotel z masą udogodnień. Kilka saun, strefa relaksu, salon kominkowy, przytulne patio. Kolacja była rewelacyjna. Codziennie inny wybór z 4 dań + salad bar w mega atrakcyjnej cenie. Na śniadanie świeże wyciskane soki i prosecco. Shuttle service do wyciągów. Hotel położony bardzo blisko centrum Ortisei. Doslownie 7 min na piechotę. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Polecam z czystym sumieniem.”

• Hotel Muliac Ocena: 10

„Bardzo pomocny i przyjazny personel, piękna strefa SPA”

• „Śniadania wyśmienite, kawa obłędna.”

• Hotel Maria Ocena: 9

„Ok”

• „bardzo dobry hotel ze świetnym jedzeniem i miłą obsługą. polecam.”

• „Super lokalizacja - w samym centrum miasta. 200 m do przystanku, z którego odjeżdżają skibusy. Na pieszo można dojść do stacji Seceda i Alpe di Siusi. Przez cały pobyt nie ruszyliśmy własnego auta. Gospodarze bardzo mili. W hotelu bardzo czysto, codziennie sprzątane. Bardzo dobre śniadania. Polecam!”

• Albergo Somont Ocena: 9

„Malownicze miejsce z pięknym widokiem na góry. Super zachody słońca, które można oglądać z balkonu. Obok hotelu przystanek autobusowy (skibus), którym można dojechać do wyciągów w 5 minut. W pobliżu Alpe di Sussi oraz Seceda. Super miejsce i na narty zjazdowe i na biegówki lub na piesze wycieczki. W cenie wliczone smaczne śniadanie. Wieczorem można zjeść smaczne lokalne dania w restauracji hotelowej. Mili i pomocni właściciele.”

• Villa Luise Ocena: 10

„Bardzo klimatyczne wnętrza, przemiła i kompetentna Pani obsługująca gości, na miejscu klimatyczna restauracja z dobrą kuchnią. Dobra lokalizacja.”

• Chalet Da Mont Ocena: 10

„Lokalizacja, czystość, wyposażenie.”

• „Pokoje w hotelu przestronne, jest mały aneks kuchenny można coś ugotować (My nie gotowaliśmy). Personel super: recepcja, kelnerzy,Panie sprzątające Pokój sprzątaniy codziennie, zostały na wymienione ręczniki i pościel bez zgłaszania. Dostaliśmy dodatkowo bilet na basen obok. Lokalizacja super Polecam”