2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Valcamonica Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Appartamento Speranza Scor din comentarii: 9

„Un loc plăcut,foarte curat, cu toate utilitățile.”

• La Stella Bilocale con balcone Scor din comentarii: 10

„Mi.a plăcut totul.”

• CIVICO 2 Scor din comentarii: 10

„Apartamentul Civico2 este amplasat la poalele munților, în localitatea Costa del Volpino. Este un apartament modern dotat cu utilaje digitale moderne și este dispus pe trei nivele într-un imobil tipic italian renovat. Accesul în apartament se realizează cu un cod, iar accesul la nivelele superioare se face printr-o scară rotativă. Primul nivel oferă atmosfera unui cinematograf privat, având acces liber la Netflix și muzică de bună calitate. Am savurat compania celor dragi în fiecare seară urmărind un film bun. La nivelul 2 se găsește bucătăria, o canapea extensibilă și baia. Acest nivel a fost spațiul unde am servit micul dejun italian în fiecare dimineață. Bucătăria este echipată cu tot ce este necesar pentru a-ți face șederea plăcută. Iar la ultimul nivel se află dormitorul și o zonă mică care poate fi folosită ca birou sau loc de joacă pentru copii. Pentru fetița mea de doi ani, acea zonă a fost locul ei preferat. ♥️ Parcarea este gratuită, având mai multe opțiuni în alegerea locului în funcție de disponibilitate; cel mai îndepărtat loc fiind la 100 de metri, iar cel mai apropiat fiind în apropierea casei.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Valcamonica

pe baza a 8.273 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com