2. IT - komentarji o hotelih
  3. Valle d'Aosta - komentarji o počitniških nastanitvah
Valle d'Aosta Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Chez nous Ocena: 10

“Kljub temu, da smo prispeli pred dogovorjenim časom, so nas zelo lepo sprejeli. Vse je bilo pripravljeno, apartma čist in prijetno hladen. Zelo prijazen lastnik in vsa njegova družina. Prijetno so nas presenetili z dobrotami iz domačega vrta (sadje in zelenjava). Apartma je na mirni lokaciji s čudovitim pogledom na hribe. Definitivno je to kraj, kamor bi se še vrnili ali ga priporočili drugim.”

• “Odlično. Nepozabno. Priporočamo vsem, ki si želijo v tem kraju doživeti nekaj več. Vse res super. Hvala in mi se zagotovo vrnemo v to čudovito snežno pravljico. Apartma ima vse kar potrebuješ.”

• CasAda Ocena: 10

“Izjemno lepo opremljen apartma, veliko majhnih podrobnosti. Parking, vrt, celo mucki so tu. Lepa trgovina Carrefour v bližini, tudi prostor za ločevanje odpadkov. Smučišče Pila 15 minut vožnje, La Thuile, Courmayeur, Cervinia, Monterosa manj kot uro vožnje. Gostiteljica Elena prijazna, odlična komunikacija. Zahvala, da nam je omogočila nepozabne počitnice v dolini Aosta.”

• “Dober in okusen zajtrk.”

• Casa Elena Ocena: 10

“Krasno stanovanje v pritličju hiše, izjemno opremljeno in z mnogo detajli. Mirno okolje, Nus je zelo prijeten kraj s trgovino Carrefour. Ugoden dostop do najboljših smučišč v dolini Aosta - La Thuile, Courmayeur, Cervinia, Monterosa, Pila... Skratka, vse super.”

• White Attic Ocena: 10

“vse..zelo lepo”

• “Zelo dobra lokacija, čist apartma in hodniki v stavbi”

• “Sicer je lokacija v redu, vendar brez oznak in jo je težko najti”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Valle d'Aosta

na podlagi 80.453 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com