2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Valle d'Itria Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Residenza Fenicia Scor din comentarii: 5

„Arhitectura zonei cu specificul caselor Trulli si istoria locurilor. Doamna Chiara a fost amabila.”

• Hotel Victoria Scor din comentarii: 9

„Foarte frumoasa camera, confortabil patul, dotata pe masura celor 4 stele. Am servit cina la hotel. Nu prea am avut din ce alege, dar ce ne-au dat a fost foarte bun si pentru un pret corect.”

• La terrazza di Elena Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat, curățenie, locație, și o terasa de nota 10 plus. Am făcut rezervare din august 2022 și am așteptat cu nerăbdare vacanța, cele 10 zile au fost fabuloase! Gazdele minunate! Găsești parcare cu plata și fără plata. Torre CANNE , o localitate mică, dar cu tot ce ai nevoie pentru o vacanța reușită. Se poate vizita foarte ușor: Alberobello , Locorotondo , Ostuni , Monopoli, superb! Mulțumim!”

• Vico di Ostuni Apartments by Rentbeat Scor din comentarii: 8

„Locație foarte aproape de centru. Aveți în frigider apa,suc și niște chec din partea lor. Camera este micuța,dar accesibila.Daca veniți cu mașina, se găsește prin zona parcare gratis pe strada.”

• Hotel Ramapendula Scor din comentarii: 3

„Nimic în afara de artificii”

• Semiramide Palace Hotel Scor din comentarii: 7

„Camere spatioase si curate…”

• Hotel Majesty Alberobello Scor din comentarii: 9

„Hotelul e foarte bine amplasat, la câteva minute de mers pe jos de gară/stația de autobuz, supermarket (ambele la vreo 12 min de mers pe jos) și de centrul vechi. Există parcare (din câte am înțeles contracost). Camera era curată. Persoana de la recepție a fost extrem de amabilă și ne-a ajutat cu totul. Au și serviciu de room service. Camera era spațioasă, cu o terasă uriașă (mai mare ca suprafață decât toată camera). Ofereau papuci de bună calitate în baie.”

• Trulli Holiday Albergo Diffuso Scor din comentarii: 10

„A fost de vis... ..recomand!”

• „Camera de tip trulli. Totul a fost specific zonei.”

• Hotel La Vetta Europa Scor din comentarii: 8

„Curățenie, comfortabil”