2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Valle Isarco Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• haus urban B&B Scor din comentarii: 8

„Locatia”

• Panorama Residence Schlossblick Scor din comentarii: 10

„Dotări foarte bune. Peisaj de vis”

• Residence Nives Scor din comentarii: 10

„Locatia este superba, iar condițiile si gazda de nota 10. Apartamentul in care am fost cazati, situat la etajul 4, are o terasa superba. Un mare avantaj este brixen card pe care l-am primit la check-in si in baza caruia am avut multe facilitati in timpul sejurului. Recomandam!”

• „Absolut tot ! Locatie ,personal curatenie ..totul a fost superlativ !! Revenim cu siguranta”

• Platiederhof Scor din comentarii: 9

„Locatia este frumoasa, noua si amenajata cu multa atentie la detalii. Serviciile sunt foarte bune cu un mic dejun bun ce continte produse facute chiar de ei (propria ferma de vaci). Camerele sunt moderne si paturile confortabile, baia este dotata cu tot ce este necesar. Cu desavarsire locul unde este amplasata merita foarte mult, avand o vedere panoramica spectaculoasa asupra zonei de munte.”

• Rasöller Hof Scor din comentarii: 10

„Cazarea avea tot ce poti sa-ti doresti pt o vacanta. O priveliste minunata cu Muntii Dolomiți, dotarea apartamentului cu tot ce e nevoie, disponibilitatea de a cumpara produse proaspete din ferma proprie si gazde primitoare. Recomand cu incredere.”

• Baumannhof Scor din comentarii: 10

„Totul ne-a plăcut! În primul rând gazda, foarte amabilă. prietenoasă. Apoi camera extrem de curată, cu toate dotările noi, moderne. Apoi peisajul mirific pe care îl poți admira în liniște de pe terasă...”

• Ausservogelweiderhof Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect. Recomand ..... Multe locuri superbe de vizitata.”

• Apartments Heidenberger Delle Scuole Scor din comentarii: 9

„Cazare curata, poziționată bine, avantaj mare pentru Pass și acces la piscină. Un mare plus și de ajutor a fost mașina de spălat vase. Paturi comode, lenjerie de calitate. Loc de parcare foarte aproape.”

• „Apartament frumos, curat, aflat in centrul vechi al unul orasel minunat, dotat cu tot ce-ti trebuie. Parcare subterana ( atentie inaltime maxima masina 2m), card Brixen inclus (cu care poti folosi gratuit mijloacele de transport in comun, din regiunea Tirolului de Sud, plus alte facilitati)”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Valle Isarco

pe baza a 30.006 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com