2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
  3. Comentarii despre case de vacanță în Vas
Vas Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Holdvirág Hotel Scor din comentarii: 10

„Un hotel peste asteptari”

• Onyx Luxury Scor din comentarii: 9

„Hotel tip "boutique" situat aproape de baile Sarvar, cu restaurant si parcare proprii. Camerele sunt spatioase, majoritatea cu balcon, un mare plus pentru temperatura asigurata atat in timpul zilei, cat si al noptii. Locuri de parcare suficiente, gratuite, iar accesul in parcare se face cu cardul camerei. Personal dragut si binevoitor la restaurant, iar mancarea traditionala dar cu bun gust.”

• Körmend lakás Scor din comentarii: 6

„A fost o locatie strict pentru a ne opri sa ne odihnim in drumul nostru spre o destinatie mai indepartata. Nu pot sa spun ca mi-a placut ceva la locatie. Poate faptul ca avea parcare aproape si disponibilitatea proprietarului.”

• Boglárka Vendégház Scor din comentarii: 10

„Oaza de liniște, foarte curat .”

• NewIsland Family Apartman Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este spațios ,curat,cu toate ustensilele necesare în bucătărie ,aproape de Lidel,aproape de centrul Spa ,și obiectivel de vizitat”

• Sárvárfürdő Apartmanház Scor din comentarii: 10

„Apatamentul a fost curat si spatios in stil duplex cu un pat dublu sus si o canapea extensibila jos in living.Chicineta este utilata cu tot ce trebuie . Parcare rezervata in fata apartamentului. Vom reveni cu drag.”

• Abigel Thermal Apartman Scor din comentarii: 10

„Locatia este foarte buna, liniste deplina, curat, iar domnul Nandy un super om. Buk este o localitate mai mica, dar cu un strand termal mare, cu restaurante cu mancare super buna. Casele si curtile sunt f dichisite, seamana f tare cu Austria, de altfel se si vede ca exista o influenta in zona pt ca am gasit ff multi maghiari vorbitori de germana. Este o zona in care doar cu engleza nu faci nimic.”

• „Totul a fost perfect!”

• Holdvirág Hotel Scor din comentarii: 10

„Camere moderne și curate. Mic dejun excelent.”

• Onyx Luxury Scor din comentarii: 10

„Totul a fost superb !”