2. Island hodnocení hotelů
  3. Island hodnocení hotelů
Vatnajokull Glacier Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Höfn Hostel Průměrné hodnocení: 8

„Velmi pěkný hostel, recepční příjemná, pokojík útulný, pěkné společné sprchy. Skvěle vybavená kuchyně, obří lednice, venkovní grilování, za úplatu je možné si vyprat. Parkování před budovou. Můžeme doporučit 👍.“

• Guesthouse Nypugardar Průměrné hodnocení: 9

„Prostředí farmy, vybavení pokojů“

• Rauðaberg II Průměrné hodnocení: 9

„Jedná se o ubytování pro nenáročné turisty, kteří se potřebují umýt, vyspat a mít si kde uvařit. Plusem je self check in a příjezd i v pozdních večerních hodinách, blízkost Ring road, možnost výletů v okolí, kam ještě nedorazila masová turistika.“

• Rauðaberg II Průměrné hodnocení: 8

„Za ty penize dobry Prakticky tam bylo vse potrebne“

• Guest House Hammersminni Průměrné hodnocení: 10

„Strávili jsme zde 2 noci, neměli jsme koupelnu na pokoji, ale bez problému jsme se se "spolubydlícími" vystřídali. V kuchyňce jsou základní potřeby, dokonce zásoba čaje. Na pokoji jsme měli čisto, ručníky k dispozici. Pan majitel byl velmi milý a přátelský. Děkujeme!“

• Guesthouse Nypugardar Průměrné hodnocení: 9

„Epický výhled.“

• Haukafell Camping - Tents for Rents Průměrné hodnocení: 10

„Majitel nás upozornil že je již ve stanu zima a nabídl nám zrušeni rezervace zdarma toho si moc vážíme a dekujeme My jsme toho však nevyužili a dali jsme to k naší spokojenosti. V noci klesla teplota pod bod mrazu ale to nám vůbec nevadilo Moc vám dekuji za hezké ubytování Vemca“

• REY Stays - Small & Cozy Studio Průměrné hodnocení: 10

„Moc krasne, nové ubytování. Cely apartmán vonel po dřevu. V apartmánu byla malá kuchyňka, kde byla konvice a mikrovlnka, bylo zde i základní nádobí. Měli jsme nádherný výhled na hory. Naše chatka byla poslední v rade.“

• Fosshotel Glacier Lagoon Průměrné hodnocení: 8

„Uzasne jidlo, krasne okoli. Personal ochotny.“

• Skyrhusid HI Hostel Průměrné hodnocení: 10

„velká ochota v recepci, nabídnuta i částečná snídaně a pití zdarma, naprosto čisté, klidné, včetně parkování kousek od Jokulsarlonu.“