2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Vaucluse Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam obiekt fantastyczny”

• Vilajoun Ocena: 10

„Bardzo ładne miejsce , małe miasteczko . Pokój , duży , czysty , bardzo dobrze wyposażony. Bardzo miły personel , pomocny 👍”

• „super lokalizacja, urocze klimatyczne miasteczko, smaczne śniadania, bardzo miły personel,”

• „Blisko 100 letni hotel d'Angleterre Avignon emanuje niezwykłą atmosferą. Pokój oraz łazienka były czyste; pokój przestronny i komfortowy. Personel niezwykle pomocny i uprzejmy. Lokalizacja hotelu była świetna - znajduje się on tuż przy murach miejskich. Na miejscu dostępny jest parking, jednak warto zauważyć, że miejsca są ograniczone. Dodatkowym atutem był kącik relaksacyjny przy recepcji, gdzie można było napić się kawy lub herbaty o każdej porze dnia.”

• „Położenie hotelu przepiękne, śniadania dobre ale bez rewelacji brakowało warzyw, bardzo miła obsługa,”

• „Śniadanie, lokalizacja”

• „Bardzo dobra lokalizacja, blisko starówki, śniadanie przyzwoite. Byliśmy z psem i nie było żadnego problemu.”

• „Lokalizacja.”

• „Wszystko super. Śniadanie pyszne. Personel bardzo miły. Niedaleko do centrum miasta.”

• „Trafił nam się pokój z 2 balkonami, bardzo przestronny, z widokiem na ulicę ale po zamknięciu okien było bardzo cicho, wygodne łóżko, toaleta zaraz obok i choć mała można się było obrócić, na spokojnie skorzystać i była ok. Śniadanie bardzo dobre, świeże produkty, typowe francuskie słodkie śniadanie plus jajka na miękko, chlebki i szynki. System qr code zamiast kluczy działa sprawnie.”