3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
Wenecja Euganejska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadania w hotelu typowe dla tego rodzaju obiektu. Personel bardzo miły i pomocny. Byliśmy w trakcie wycieczki objazdowej Lazurowego Wybrzeża Francji i Włoch. Verona była przystankiem w drodze powrotnej do domu. Warunki pobytu bardzo dobre. Z hotelu do centrum Verony samochodem kilka minut jazdy.”

• Hotel Delle Rose Ocena: 10

„Świetny hotel. Uprzejmy i pomocny personel. Ładny pokój z wygodnym łóżkiem. Na wyposażeniu pokoju jest lodówka. Piękna łazienka. Dobre śniadanie, każdy znajdzie coś dla siebie. Tuż przy hotelu jest supermarket, restauracja. Są również przystanki, z jednego autobusowego można łatwo się dostać na lotnisko. Z innego tramwajowego w 15 minut można dotrzeć do Wenecji.”

• „Lokalizacja”

• „Czyste , przestronne pokoje. Bardzo super lokalizacja. Blisko stacja pkp. Miły , pomocny personel.”

• „Lokalizacja, pokoje, jedzenie”

• Locanda Canareggio Ocena: 10

„Obiekt położony blisko autostrady, w bardzo ładnej okolicy. Mili i pomocni gospodarze. Na miejscu restauracja ze świetną włoską kuchnią. Gorąco polecam.”

• „Hotel bardzo dobry, śniadania smaczne, urozmaicone. Blisko centrum Wenecji, dojazd pociągiem 10 minut.”

• Villa Gasparini Ocena: 9

„Lokalizacja - bezpośredni dojazd komunikacją miejską do Wenecji. Personel bardzo dobrze komunikuje się w języku angielskim. Recepcjonistka zarekomendowała nam genialną restaurację.”

• Hotel Regit Ocena: 9

„lokalizacja blisko komunikacji do Wenecji”

• „Wszystko. Świetny hotel. Bardzo dobre śniadania.”