2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Veneto
Veneto Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Palm Beach Scor din comentarii: 10

„It was OK!”

• Hotel Agli Artisti Scor din comentarii: 10

„Hotel drăguț, aproape de gara, zona liniștită, curat și îngrijit. Camera a avut un mic balcon, perfect pentru a putea vedea împrejurimile. Mic dejun ok, personal foarte drăguț și de ajutor. Raport calitate preț bună.”

• Hotel Accademia Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Hotel Arizona Scor din comentarii: 10

„Camerele sunt dotate cu tot ce ai nevoie. Curatenia e la ea acasa , zilnic vin doamnele si fac curatenie. Am ramas placut impresionata de atitudinea personalului si a gazdei, foarte draguti si dispusi sa iti ofere suportul de care ai nevoie, fara sa simti ca ii deranjezi.”

• Hotel Arena Scor din comentarii: 10

„Hotelul este amplasat în apropiere de plaja, au plaja privată, personalul este foarte drăguț, camerele sunt curate și toate au balcon, în fiecare zi sunt schimbate prosoapele și este scos gunoiul ,au mic dejun inclus și bar care funcționează până târziu.”

• Hotel Porta Palio Scor din comentarii: 10

„Mic dejun fabulos, pentru toate gusturile.”

• Hotel Ca' Alvise Scor din comentarii: 9

„Totul a fost foarte bine. Locatia aproape de piata San Marco, foarte aproape de teatrul La Fenice. Personal foarte amabil, curatenie excelenta, mic dejun delicios. Ne-am simtit excelent.”

• hu Venezia Camping in Town Scor din comentarii: 9

„Am stat intr-o casuta cu doua dormitoare, foarte curat, bucataria continea totul necesar pentru o familie cu doi copii, loc de joaca in camping, spalatorie, Venetia la 20 min. Super!”

• Hotel Emperador Scor din comentarii: 9

„Curatenie , personal plăcut ,”

• Hotel Terme Helvetia Scor din comentarii: 8

„Piscina”