2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u regiji Veneto regija
Veneto regija Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Victoria Ocena gostiju: 1

„/”

• Camping Ca' Savio Ocena gostiju: 10

„Prijatno okruzenje, suma, cvrkut ptica, more. Kamp je u blizini naselja sa prodavnicama, restoranima. Rent a bike available, biciklisticke staze, jogging... Venecija na 20ak min brodom. Lido di Jesolo u blizini. Za shopping je pogodno, outlet centri.”

• „Doručak korektan, lokacija blizu centra, nedaleko od outleta. U blizini dobar restoran i piceria.”

• Hotel Malibran Ocena gostiju: 7

„Svedski sto. Veoma dobar.”

• hu Venezia Camping in Town Ocena gostiju: 9

„Lokacija, ljubaznost profesionalnost.”

• Hotel Orizzonte Ocena gostiju: 7

„DORUCAK JE BIO DOBAR, KREVET ZA DETE JE UZASAN”

• Hotel Garni San Carlo Ocena gostiju: 10

„Doru;ak je bio fantasti;an. Daleko bolji od o;ekivanog. Osoblje iyuyetno ljubayno.”

• Hotel Atene Ocena gostiju: 10

„Ljubazno osoblje i cist smestaj”

• Hotel Verdi Ocena gostiju: 9

„Lokacija odlična. Blizu autoputa. Blizu turistickih mesta koje smo posecivali. Svaki dan čisti peškiri, kreveti sređeni,kupatilo očišćeno. Doručak nismo uplatili jer smo spavali duže ali ima preko puta bar-pizzeria tako da je optimalno za doručak i kafu i da ne zaboravim obavezno probati picu u toj pizzeriji jer je odlična ☺️. Jedina zamerka što u kuhinji nema ni jedna šoljica,tanjiric,kasicica...bilo šta... mada je meni frizider bio najbitniji da hladimo vodu... Sve u svemu odlični su što se tiče odnosa cene i kvaliteta...preporucujem a mi ćemo posetiti ponovo sigurno 😀”

• Hotel Palace Verona Ocena gostiju: 5

„Parking za osobno vozilo.”