Via Francigena Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Sirio Ocena: 9

„Czystość obiektu i w pokoju, codziennie czyste ręczniki”

• „Lokalizacja super, pieszo do miasteczka z 700 m. Przepiękny ogród, i widok na podwórku. Super basen i leżaki, cudowne miejsce na skorzystanie z Toskańskiego otoczenia.”

• „Ładna willa,zieleń dookoła, blisko do starego miasta. Wygodny parking,dobre śniadanie, winda wifi, wszystko co potrzeba. Byłam tu drugi raz.”

• Hotel Viareggio Ocena: 1

„Niestety hotel zawiódł nas od samego początku warunki w hotelu na pewno nie dla 4 gwiazdowego hotelu ogólnie MASAKRA”

• „Fantastyczna lokalizacja. Przemiła obsługa. Nasz pokój był dostępny godzinę przed planowanym meldunkiem.Bez problemu udało się zameldować. Wygodne łóżka. W pokoju czajnik, kawa,herbata. Bardzo czysto. Duża łazienka. Rewelacyjne śniadania w przepięknej restauracji że wspaniałym widokiem na winnice i pejzaż Toskanii. Duży wybór serów,wędlin,pieczywa,soki,owoce.Pyszna kawa. Przemiła obsługa. Polecam. Wrócę na pewno.”

• „Przepiękna sceneria.”

• Hotel Nuovo Savi Ocena: 9

„Super lokalizacja, możliwość zaparkowania samochodu w pobliżu hotelu , śniadanie dobre jak na warunki lokalne. Calodobowa recepcja w okolicy sporo barów i restauracji .”

• Hotel Miramonti Ocena: 9

„pyszne śniadania, super widok z okna”

• Hotel Moderno Ocena: 6

„Położenie ,blisko Centrum”

• „Hotel położony w pięknym zakątku Malowniczej Toskanii. Doskonała baza wypadowa do pobliskich znanych miasteczek. Miejsce bajeczne. Dostał się nam chyba największy pokój. Dokoła cisza i spokój. Pani w recepcji przemiła. Śniadanie pyszne. Polecamy.”