2. Lotyšsko hodnocení hotelů
  3. Vidzeme hodnocení ubytování k pronájmu
Vidzeme Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Riga A new designed cosy family apartment Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní vybavení apartmánu, pohodlná postel, čistota“

• „Ráno před příjezdem jsme dostali milou sms s potvrzením pobytu, adresou a kódem schránky u dveří, ve které se skrýval klíč k apartmánu. Měli jsme tu čest potkat se i s majitelkou, která se v průběhu odpoledne objevila doplnit zásoby hygienických potřeb, byla milionová, velmi milá, přátelská, úžasná. Zařízení krásné, čisté, prakticky zařízené, vše potřebné k dispozici. Zahrada přenádherná, pěstěná a udržovaná a kdo rád griluje, také si přijde na své.“

• Sunnyhouse Průměrné hodnocení: 9

„Parkování u vchodu, venkovní posezení, nedaleko promenáda s obchody a restauracemi - pro 3 cestující motorkáře naprosto dostačující místo na přespání, nemám co vytknout.“

• „Krásné, nové a moderní ubytování. Vše dokonale čisté. Skvělá lokalita v centru, ale přitom na klidném místě. Oceňuji i bezpečnost. Objekt střežen kamerami, vstup do areálu i do hlavního vchodu na bezpečnostní kód. S“

• Smart Inn Průměrné hodnocení: 9

„Dobrá poloha pro výlety, v blízkosti nádraží“

• Stabu Sēta Residence Průměrné hodnocení: 7

„Snídaně dobrá“

• Apartment Kalku 2 Průměrné hodnocení: 8

„Super lokalita.“

• Home Sweet Home Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování přímo v centru města, přesto byl v pokoji klid.Dobrá výchozí pozice pro poznávání města.“

• Baltic Design Apartments with free Parking Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán je sice malý, ale pěkně a pohodlně zařízený a vybavený. Postel je pohodlná, kuchyně vybavená (my jsme si jen jednou udělali čaj 😀), koupelna čistá a vybavená fénem. Přes ulici jsme využili možnosti parkování. Z venku dům může vyvolávat nedůvěru, ale apartmán je opravdu čistý a moderně zařízený. Komunikace s pronajímatelem byla skvělá, byl k dispozici a vysvětlil perfektně, kde apartmán najít a jak se ubytovat. Ulice, na které dům stojí, je velice rušná, ale apartmán je situován do dvora a neslyšeli jsme vůbec nic z venku ani z domu.“

• „Lokalita je tichá, mimo centrum. Postele velmi pohodlné. Pro 6 lidí na pár nocí to lze. Za tuto cenu skvělé. Výhoda check-in kdykoliv a check out do 12. Wifi byla funkční. toaletní papíru byl dostatek. Povlečení čisté a příjemné.“