2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Vidzeme – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Vidzeme Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament wspaniały! Czyściutko, przyjemnie, lokalizacja wymarzona - kilka minut spacerem do plaży przez sosnowy lasek. Mieszkanie wyposażone we wszystko co niezbędne, cicha okolica, przemiła i pomocna Gospodyni. Polecam w 100%!”

• „Czystość, wyposażenie w niezbędne sprzęty, lokalizacja apartamentu, dobry kontakt z gospodarzem. Obiekt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania :)”

• „czystość, udogodnienia”

• 9 Mežmalas iela Ocena: 7

„Możliwość wcześniejszego meldunku, apartament był kompletnie wyposażony, czysty i zadbany. Pan z obslugi pomocny i bardzo sympatyczny. Możliwość rozpalenia grilla.”

• „Super mieszkanie, z dwoma osobnymi pokojami. Właścicielka bardzo miła. Mimo, że byliśmy pół godziny przed czasem, wpuściła nas do mieszkania.”

• „Niedawno zatrzymaliśmy się w tym domu i byliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było na najwyższym poziomie: czystość, komfort i przytulność. Dom był doskonale posprzątany, a gospodarze okazali się bardzo przyjaźni i uprzejmi. Szczególnie miło było otrzymać komplement od gospodyni — to uczyniło nasz pobyt jeszcze przyjemniejszym. Zdecydowanie polecam ten dom wszystkim!”

• „Bardzo czysty apartament z nowoczesnym wyposażeniem”

• „Świetna lokalizacja w samym centrum starówki. Obok przystanku na lotnisko. Bardzo czytelna instrukcja zameldowania. Duże przestronne mieszkanie, wygodne łóżka, w pełni wyposażona kuchnia.”

• Vienības Studio Ocena: 8

„Bezpłatny parking przy ulicy, jak również możliwość zaparkowania na posesji - aczkolwiek tam można wjechać tylko małym autem. Ogólnie spory lokal, wygodne łóżko, cicho, przy bocznej ulicy”

• „Świetna lokalizacja i możliwość zaparkowania samochodu na zamkniętym podwórzu kamienicy to jest absolutny atut tej kwatery. Bliskość dworca kolejowego, dużej galerii handlowej oraz targu centralnego Rygi z jednej strony, a z drugiej spacerowy dystans [kilkaset metrów] do Starego Miasta oraz dzielnic secesyjnych powoduje, że użycie samochodu do poruszania się po Rydze było absolutnie zbędne. Cóż na pierwszy rzut oka podwórze oraz wygląd klatki schodowej były nieco niepokojące, ale można się było przyzwyczaić do tych trochę odrapanych ścian. Co do wykończenia samego mieszkania nie mam większych zastrzeżeń. Łazienka mogłaby być trochę większa, ale rozumiem ograniczenia architektoniczne. Uważam stosunek ceny do jakości i położenia kwatery za rozsądny.”