2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Regiunea Viena Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Eventhotel Pyramide Scor din comentarii: 7

„Personal amabil,mai ales la recepție.Mic dejun divers și sățios.Holul hotelului este aranjat cu bun gust.”

• Mr.Liao Hotel Scor din comentarii: 8

„Camera curata si spatioasa,baia este bine dotata si curata,personal dragut.”

• B&B HOTEL Wiener Neudorf Scor din comentarii: 7

„camera curată. Baia si wc-ul nu degajau miros specific, efectiv nu era niciun miros în camera de baie, ceea ce est ok (nici miros de parfum nu este indicat în camera de baie, deci aici a fost foarte bine).”

• OEKOTEL Korneuburg Scor din comentarii: 10

„Hotelul amplasat într-o zonă liniştită,curat,lingeria de pat si servetele proaspete.Pentru 1-2 nopti este idial.”

• Hotel Rainers21 Scor din comentarii: 8

„foarte bun si diversificat”

• MOXY Vienna Airport Scor din comentarii: 8

„Nu am luat micul dejun.”

• Best Western Smart Hotel Scor din comentarii: 10

„Locatie foarte frumoasa , personal hotel foarte ospitalieri . Suntem pentru a treia oara cind ne-am cazat in aceasta locatie.”

• LifeHotel Vienna Airport Scor din comentarii: 10

„Paturile foarte confortabile.”

• Gastwirtschaft & Hotel Holzinger Scor din comentarii: 10

„Mi-a placut in mod deosebit camera 101,cu sufragerie foarte frumos mobilata ,canapea ,fotolii .masute,televizor,mini frigider,dormitorul cu usi culisante si patu foarte comod,masuta alt televizor,baie mare cu dus ,totul foarte ,foarte curat,mic dejun de zece,la fel si localul ,cu mese curate si foarte intim si primitor,parcare gratuita chiar in fata hotelului.”

• NH Vienna Airport Conference Center Scor din comentarii: 6

„E curat. Mic dejun excelent”

Cele mai bune 30 hoteluri din Regiunea Viena