2. Comentarii despre hoteluri în Norvegia
  3. Comentarii despre hoteluri în Viken
Viken Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Super Stay Hotel, Oslo Scor din comentarii: 10

„Raport calitate-pret excelent!”

• Citybox Oslo Scor din comentarii: 9

„Pozitionarea centrala”

• Hotell Bondeheimen Scor din comentarii: 9

„M-am cazat pentru a doua oara la hotel deoarece prima oara a fost o experienta extraordinara. La a doua vizita sentimentul de apreciere a fost intarit de aceleasi servicii inalte,incepand de la ospitalitatea celor de la receptie ,pana la mancarea fabuloasa pe care am degustat-o..Micul dejun este fabulos,cu 2 tipuri de peste,2-3 tipuri de branza,iaurturi,lapte,apa,sucuri,paine de multe feluri ,oua..etc...Este un hotel foarte bine organizat,foarte modern,elegant,amplasat extraordinar,si foarte aproape de cele mai importante obiective de vizitat.La mai putin de cateva sute de m exista si parcul Slottsparken( nu foarte mare,insa face legatura cu palatul regal). Eu prefer sa merg la parcul Vigeland,chiar daca este un pic mai departe,deoarece imi place sa alerg foarte devreme dimineata. Camera pe care am avut-o, a dat catre strada, este destul de bine antifonata, cu toate acestea se mai aud anumite zgomote de afara,dar este absolut ok,chiar si pentru cei mai pretentiosi oaspeti,cum sunt si eu,te poti odihni fara probleme.Prosoapele impecabile- fara parfum,incalzire in pardoseala.Gel de dus,sampon la discretie.Iti poti seta temperatura camerei extrem de usor.Multe tipuri de lumini,in toate colturile camerei,inclusiv o sigla la tablia patului din lemn, care se aprinde(te ajuta sa citesti sau sa te bucuri de un ambient placut ,inainte de somn).Un lobby extrem de linistit,spatios, inclusiv o zona in care poti servi ceai si cafea din partea casei. Un mare BONUS pentru calitatea muzicii- foarte discreta si de o calitate inalta- cu mesaje placute.”

• Anker Hotel Scor din comentarii: 9

„Confortabil, curat! Micul dejun variat si gustos”

• First Hotel Millennium Scor din comentarii: 1

„Micul dejun ok.locatia ok.”

• Comfort Hotel Xpress Central Station Scor din comentarii: 8

„Locatia, dimensiunea camerei si a baii, linistea desi zona e una aglomerata, posibilitatea de a cumpara apa, cafea si gustari/mic dejun de la receptie”

• Clarion Collection Hotel Bastion Scor din comentarii: 9

„Amplasarea, foarte aproape de tot ce conteaza in Oslo. Micul dejun si cina. Fika de la 15 la 17. Amabilitatea personalului. Camera calduroasa si luminoasa. Incalzirea prin podea in baie si produsele Rituals.”

• Comfort Hotel RunWay Scor din comentarii: 9

„Micul dejuna a fost foarte bun. Am gasit tot ceea ce am vrut, inclusiv alternative pentru laptele de vaca, fructe, legume, seminte , migdale, etc. Un mic dejun corespunzator unui hotel de 4 stele”

Cele mai bune 30 hoteluri din Viken