2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Flanders Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Nasza 4-osobowa rodzina zatrzymała się w pokoju rodzinnym, który zapewnił nam wszystko, czego potrzebowaliśmy. Było bardzo czysto i mieliśmy widok na ulicę, a pomimo naszych obaw, w nocy wcale nie było głośno. Polubiliśmy śniadania (pyszny hummus i chleb rustykalny!), smakowały nam też gofry z baru. Miło było pogawędzić z sympatyczną obsługą, która zawsze była pomocna. Hostel ma świetną lokalizację - do większości miejsc, które chcieliśmy zwiedzić w Brukseli, szliśmy pieszo. Polecam!”

• Hotel Abberdeen Ocena: 5

„Centralna lokalizacja, blisko stacji metra i starówki, oprócz tego food hall Wolf otwarty do późna w niedalekiej okolicy. W nocy obiekt zamykany, bezpieczne wejście za pomocą karty. Zapewnione zostały kosmetyki hotelowe, codzienna wymiana ręczników”

• „Lokalizacja w porządku, obsługa przemiła, wygodne łóżka, cały obiekt ciekawy.”

• Hotel Evergreen Ocena: 7

„Mogliśmy się szybciej zameldować. Hotel blisko sklepów oraz przystanku autobusowego”

• „Dobre śniadanie, lokalizacja”

• „Kameralność, śniadania, obsługa, duży pokój”

• „Przytulny hotel, bardzo blisko centrum miasta. Biorąc pod uwagę lokalizację posiadanie prywatnego parkingu uwazam za duży plus.”

• „Obiekt zadbany i czysty . Pobyt w nim to sama przyjemność . Wspaniałe miejsce na wypoczynek z psem”

• „Lokalizacja bardzo dobra. Plus - Zameldowanie/wymeldowanie bezkontaktowe. Plus - bardzo dobrze wyposażony duży salon, gry w salonie, stół, kanapy, mega kuchnia (są tam chyba jeszcze trzy pokoje więc na wypad z ekipą idealny). My mieliśmy pokój Lilly przy salonie - pokój ok, nie siedzieliśmy w nim długo, celowaliśmy raczej z zwiedzanie. Pokój ma tarasik, niestety nie mogliśmy korzystać bo był remont tuż obok. Wielki plus za papier toaletowy, na cały wyjazd nam starczyło, co zwykle się nie zdarza :) No i były dla nas 4 kapsułki do ekspresu co bardzo mi się przydało...plus jakieś małe ciasteczka, herbata.”

• C-Hotels Zeegalm Ocena: 7

„Miejsce bardzo ładne.”