2. Σερβία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Vojvodina κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Vojvodina Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• FilinHome Papa Suite 5 Βαθμολογία σχολίων: 5

«Ήταν πολύ κοντά στο κέντρο και οι μετακινήσεις μας ήταν πολύ εύκολες.»

• Jelka Βαθμολογία σχολίων: 8

«απλό διαμερισμα σε λιγο χωριατικο στυλ ,αλλα καθαρο ,μεγαλο, και με φιλικους και πολυ εξυπηρετικους ιδιοκτητες. Σας προτεινουμε να το κλεισετε για δυο νυχτες γιατι η πόλη ειναι υπέροχη.»

• City Center Studio with Balcony Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν ακριβώς αυτό που υποσχόταν. Ένα διαμέρισμα, ιδανικό για 2 άτομα, σε ήσυχη γειτονιά με όσες παροχές χρειαζόμασταν. Η βοήθεια από την ιδιοκτήτρια σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε ήταν αξιοσημείωτη!»

• Apartments Pia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα! Η περιοχή κυριολεκτικά δίπλα στο κέντρο, στην πλατεία του δημαρχείου. Η γειτονιά ήσυχη και ο δρόμος πολύ γραφικός. Το διαμέρισμα καινούργιο, πεντακάθαρο, Φουλ εξοπλισμένο. Η επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη εξαιρετική.»

• Apartmani Mira Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μέρος, τιμή, χώρος, άνεση..»

• Marija Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα ήταν ευρύχωρο, μοντέρνο. Το μπάνιο και η κουζίνα ήταν εξοπλισμένα με όλα τα απαραίτητα. Τα κρεβάτια ήταν πολύ άνετα. Δεν μπορώ να βρω κάτι το αρνητικό να πω. Ο ιδιοκτήτης ήταν ευγενέστατος. Μας βοήθησε πάρα πολύ. Πραγματικά δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό. Ήταν όλα τέλεια.»

• Quiet Center Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το διαμέρισμα είναι πολύ άνετο και καθαρό. Το κρεβάτι είναι επίσης πολύ άνετο και κατάλληλο για ξεκούραση. Πολύ σημαντικό το πάρκινκ που είναι σε εσωτερικό χώρο με απόλυτη ασφάλεια. Η γειτονιά επίσης φαίνεται ήσυχη και ασφαλής. Τέλος η οικοδέσποινα είναι πολύ εξυπηρετική καθώς μας περίμενε πέραν της ώρας που είχαμε κανονίσει αρχικά και παρ' όλα αυτά ήταν ευγενική και πρόθυμη να μας βοηθήσει. Σίγουρα το διαμέρισμα είναι "value for money"»

• Manoir Apartments City Center Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ιδιωτικό πάρκινγκ, τοποθεσία, ήσυχο δωμάτιο κ τίμιο πρωινό.»

• Momo's studio apartment Subotica Βαθμολογία σχολίων: 10

«καταπληκτικο διαμερισμα !!!!!!!!! Ουτε το καλυτερο ξενοδοχειο δεν θα μπορουσε να το συναγωνιστει. Προτιμηστε το !!!! ανετο πάρκινγκ και πολυ κοντα στο κέντρο.»

• Corso Rooms City Centre Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετα όλα, κομψά, φιλικά.»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Vojvodina

βάσει 141.134 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com