3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Vrancea
Vrancea Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Pensiunea Cascada Putnei Scor din comentarii: 10

„totul”

• Academy Home Scor din comentarii: 10

„Gazdele foarte amabile, camera curata, totul a fost ok pentru toata familia.”

• Mountain Lake JBS Scor din comentarii: 10

„Excelent vila, camerele , și locația”

• Hanul lui Mihai Scor din comentarii: 10

„Noi am fost in tranzit spre Bulgaria si am ajuns tarziu in noapte, dar am fost asteptati de gazde, niste oameni minunati.Locatia este superba, de la gazonul din curte, terasele, camerele frumos decorate, la berea rece din frigider😊.Micul dejun fix ceea ce trebuie pentru dimineata, poti alege din 3 variante.Recomand cu drag locatia, vom reveni cu siguranta!”

• Casa Aris Lepsa Vrancea Scor din comentarii: 10

„Personal prietenos”

• Pensiunea Alessia Soveja Scor din comentarii: 9

„In ciuda faptului ca in stațiune nu există o varietate mare de opțiuni pentru a petrece timpul liber, cu excepția drumețiilor, pensiunea ofera conditii de cazare superioare celor 4* cu care este etichetata. De remarcat implicarea gazdelor pentru a oferi turistilor cele mai bune conditii de sedere.”

• Pensiunea Tara Scor din comentarii: 10

„Doamna Georgeta a fost o dulceața de femeie, ea chiar a făcut șederea noastră mai plăcută Camera este micuță și curată, iar dacă ai vreo problemă, doamna Georgeta sare imediat în ajutor! + că dacă ești iubitor de animale, la pensiune ai să găsești 3 căței și o pisică, toți foarte drăgălași”

• Pensiunea Grande Lepsa Scor din comentarii: 10

„Locatia,peisajul,gazdele foarte primitoare. Totul a fost perfect. Recomand.”

• 2Family Scor din comentarii: 10

„Foarte aproape de centru orasului. Foarte curat si primitor. Personalul foarte amabil!”

• La Izvor Lepsa Scor din comentarii: 7

„Peisajul excelent.”