2. Гърция отзиви за хотели
West Crete Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Kydon The Heart City Hotel Оценка от отзивите: 6

„Местоположение“

• Kydon The Heart City Hotel Оценка от отзивите: 8

„Закуската беше разнообразна кафето хубаво.Стаята имаше тераса с гледка към морето Локацията на хотела е най- доброто“

• El Greco Hotel Оценка от отзивите: 9

„всичко ми харесва“

• Balos Beach Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е удобно за посещение на красивата лагуна Балос Гледката към морето си заслужава Храната е чудесна“

• Marthas DeLight Rooms Оценка от отзивите: 10

„Страхотно централно местоположение в центъра на стария град и същевременно много тихо и спокойно. Паркиране пред сградата не е възможно, но на по-малко от 10мин пеша има голям безплатен обществен паркинг, който по това време на годината беше много достъпен. Пред стаята има прекрасен вътрешен двор с масички, напълно прикътан отвън, сенчест, с лозница, където да си изпиеш кафето, любезно предоставено за целия престой от домакинята. Нямаме никакви забележки. Прекарахме страхотно с прекрасни впечатления.“

• The Chania Hotel Оценка от отзивите: 10

„Сравнително малък нов или съвсем скоро подновен хотел на централно място. Доста екстри, някои дори ненужни. Отзивчив персонал.“

• Arkadi Hotel Оценка от отзивите: 10

„Този хотел е на много добро централно място близо до автогарата на центъра до всички магазини и лимани.Всичко е толкова чисто и ново .Хавлиите ,чаршафи,удобни легла и възглавници.Вода,безплатни напитки имаше в хладилника.Имаше чай и кафе Закуската е много богата от всичко и прясно и вкусно.На другия ден беше различни неща имаше банички,кексове,кроасани .. Персонала е много любезен всички които ни обслужваха с усмивка и готови да помогнат Благодаря за това че ни оставиха до 15.00 ч след обяд. Попитахме дали може да останем защото трябваше да сме на айрогарата в 17.00 ч и бяхме изморени за разходка на 01.01. Пак ще дойдем Благодаря много“

• Sea view maisonette Оценка от отзивите: 9

„Много удобен апартамент. Напълно обзаведена кухня. Чудесна тереса с гледка. Перфектно местоположение. Лесно паркиране.“

• Domus Renier Boutique Hotel - Historic Hotels Worldwide Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер, закуската великолепна, гледката вълшебна, персонала приятелски, локацията идеална! Резервирахме следващия си престой .“

30-те най-добри хотела в West Crete

въз основа на 132 396 отзива за хотели на Booking.com