Vestul Cretei Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Captain Nick Scor din comentarii: 10

„Nu exista ceva care sa nu-ti placa ! Apartamentul este situat lângă promenada cu restaurante și are o frumoasa vedere la mare. De la etajul 3, unde am stat noi, privelistea a fost perfectă. Proprietarul a fost foarte amabil si de mare ajutor. Totul este aranjat cu bun gust ! Apartamentul spațios, băutura de bun venit, prosoape suplimentare, parcarea gratuită chiar în față blocului, priveliștea minunată și deosebită ! Intradevar, se aud valurile tot timpul ! Captain Nick - una din cele mai bune locatii din Chania !”

• Tersanas Beach Lodges Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Belle Epoque Halepa's House Scor din comentarii: 10

„Gazda a fost de excepție 🤗”

• Petritos Rooms and Studios Scor din comentarii: 10

„Foarte curat,bucataria foarte utilata si totul curat, expresor de cafea, tot ce ai nevoie, locatia este aparte , foarte aproape de plaja, are parcare proprie ,liniste, ai terasa ta unde poti lua masa afara in intimitate, gazda este foarte primitoare si mereu pregatita sa te ajute cu orice ai nevoie! Ne-am simtit ca si acasa! Nota 10!”

• Melina Apartments Scor din comentarii: 8

„Restaurante în apropiere”

• Smaragdi Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut aproape tot. Gazdele sunt foarte amabile. Georgia este o minune de fată. Sunt toate utilitățile necesare. Amplasarea este excepțională. Ești undeva în istorie și aproape de mare. Ei sunt preocupați de confortul oaspeților.”

• Tasos Seagull apartments Scor din comentarii: 9

„Imobilul are 4 apartamente cu terase generoase, curat, luminos si functional.”

• Oceana Suites Scor din comentarii: 5

„Peisajul de la balcon este unul extraordinar!!! Piscina și grădina frumoase.”

• Anniko Scor din comentarii: 10

„Ok”