West Crete Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Summer Blue Apartments Chania Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, затишні та просторі апартаменти. На кухні є все необхідне. Неймовірно привітна та чуттєва пані Стела піклувалась про нас, робила все необхідне, щоб наше перебування в апартаментах було чудовим. По приїзду нас зустріли з теплими обіймами та великою купою гостинців в холодильнику! Це було надзвичайно приємно. Ми отримали всю необхідну інформацію про гарні місця та затишні заклади, та і безліч іншої корисної інформації. Такого теплого прийому я не памʼятаю за всі роки своїх подорожей!“

• Golden Sun Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Skamagkas G. Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітні та доброзичливі господарі. Тепло прийняли, пригостили овочами та фруктами зі свого саду, запросили на чудовий обід та допомагали зі всіма питаннями. В апартаментах дуже чисто, постіль і рушники неймовірно пахнуть.“

• Kalami Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Номер такий як на фото. Все чисто, прибирають часто. Єдине що, ліжко було за тверде, не зовсім під нас. Але найважливіше що тиха місцевість і спокій. З вікна чути шум моря. На території гуляють котики. Приходять частенько на сніданок🤗☺️“

• Irene Maisonettes Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово: апартаменти, персонал( окрема подяка хлопцю, який нас чекав пізно в ночі, він дуже добродушна і приємна людина:), місце розташування:) Ми задоволені, що обрали саме це місце! Це тверда 10:)“

• Aphrodite Beach Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування на березі моря! Чудовий невеличкий пляж. Дуже чисто . Смачні різноманітні сніданки!!! Поруч є гарні таверни із смачною їжею. Супермаркет. Зручно, біля автобусної зупинки в м. ХАНІЯ. Чистий охайний басейн. Бар. Персонал готелю дуже привітний і професійний. Номер великий і чистий. Щоденно прибирання.“

• Kleri Beloni Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово, дуже близько до пляжу, до старого міста йти 15 хвилин, поруч магазини та заклади. В апартаментах були всі зручності, була гаряча вода, але іноді треба було почекати, щоб вона стекла. Був холодильник, електрочайник, плита, посуду було достатньо для того, щоб приготувати щось елементарне. В цілому я дуже задоволена своїм перебуванням тут.“

• Ekavi Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово:) Вид на море перевершив усі очікування🌞 Номер великий і просторий, прибирання було кожного дня, персонал добродушний і ввічливий ( бармен біля басейну чудова людина). Ми дуже задоволені, що обрали саме ці апартаменти🏝️“

• Secreto Studios Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний та доглянутий будинок. Чисто, затишно і є все необхідне для приготування їжі. Зручно що є кондиціонер, пральна машина, утюг і дошка для прасування одягу. Помешкання знаходиться в спокійному місці. Гарна територія з балконом, тому можна провести час на свіжому повітрі. Будинок в який дійсно хочеться повертатися, тому що ми мали можливість гарно відпочити в цьому місці.“

• Astra Hotel Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальне розташування - тиха вуличка, до моря три кроки. Поруч файний пляж з мілиною, можна відпускати дітей і не хвилюватися. Приязний та гостинний господар. На подвір'ї є місце де посидіти в товаристві і шось з'їсти або випити.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні West Crete

на основі 215 058 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com