Idi na glavni sadržaj
  1. Strana recenzija hotela
  2. Recenzije hotela u državi AUT
  3. Recenzije hotela u regiji Beč (pokrajna)
Beč (pokrajna) Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

Nedavne recenzije

• Hotel Astoria Wien Ocena gostiju: 8

„Odlicana lokacija Dorucak ok”

• Vienna City Business Rooms Ocena gostiju: 10

„Lokacica odlicna”

• „Sve mi se dopalo. Lokacija, čistoća, udobnost.”

• „Hotel je skroz ok, sobe su kao na slikama, metro stanica odmah preko puta tako da je do centra grada potrebno bukvalno 10 minuta. Check-in dozvolili cim smo stigli oko 8. Check-out nije do 13.30 kao sto je pisalo na Bookingu nego do 12. Dorucak je dobar, za 15e, jako veliki izbor jela i lep ambijent restorana. Spar prodavnica odmah pored hotela ako nesto zatreba. Nije sad bas cisto da moze da se lize sa poda ali moze da prodje. Sve u svemu, opravdava cenu.”

• „Osoblje je ljubazno, smeštaj je solidan”

• Exe Vienna Ocena gostiju: 9

„Sve je bilo odlično, a recepcionar Alex najbolji. Topla preporuka za ovaj hotel.”

• Hotel Orangerie Ocena gostiju: 10

„Gostoprimstvo, prijatno i uvek na usluzi osoblje sobe čiste besprekorno ,peskiri se menjaju svaki dan ma sve za 10 tku”

• Hotel Pribitzer Ocena gostiju: 10

„Lokacija odlicna, cist hotel, blizu prevoz. Preporuka za vikend putovanje.”

• Art Hotel Vienna Ocena gostiju: 7

„lokacija i povezanost sa centrom dobra,osoblje jako ljubazno”

• „Sve nam se dopalo! Ljubaznost osoblja i higijena hotela na prvom mjestu!!! Takodje i lokacija! Pohvale za sobarice Milicu i Anu, za osobolje na recepciji Elvisa, Patrika i Aliju.(bilo ih je jos ali ne znam imena, svi su bili super) Osoblje koje je uvijek na raspoalaganju ako nesto zatreba. Sve preporuke za hotel!!!”