2. Comentarii despre hoteluri în Muntenegru
  3. Comentarii despre hoteluri în Zabljak County
Zabljak County Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Apartments Millenium Scor din comentarii: 10

„Locația are o poziționare avantajoasa cu o priveliște fantastica. Gazda plăcută. Apartamentul a fost curat și dotat cu toate necesare pentru a te simți ca acasă. Mulțumesc.”

• Hotel Pavlović Scor din comentarii: 9

„Apartamentul este curat, cu privire spre intrarea principala. Este apa calda, caldura in camera, lenjerii curate, prosoape albe, frigider. Semnalul wi-fi este foarte bun in camera. Netflix in engleza la tv.”

• Durmitor view Scor din comentarii: 10

„Curățenie în camere ,curățenie la baie ,prosoape curate ,wifi puternic aproape de PN.Durmitor,câteva gustări delicioase din partea gazdei.Va recomand cazarea dacă faceți ture prin Durmitor”

• Apartments Durmitor Scor din comentarii: 10

„Gazda ne-a așteptat, ne-a prezentat apartamentul, oportunitățile zonei, a fost disponibilă pe tot parcursul șederii noastre pt ajutor și informații. Locația este nouă, frumoasă, curată, cu tot ce am avut nevoie. Cu siguranță ne-am întoarce din nou acolo.”

• Hotel Pavlović Scor din comentarii: 9

„Locatia excelenta, micul dejun foarte bun, restaurantul inclus ofera mancare foarte buna, la preturi mai mult decat rezonabile. Raport calitate/pret grozav.”

• Hotel Pavlović Scor din comentarii: 10

„Locatie superba!”

• Hotel Ravnjak Scor din comentarii: 10

„Cea mai buna si mai gustoasa mancare pe care am mancat o in Muntenegru si in cele 2 zile cat am stat, am incercat vreo 4 sau 5 feluri din meniu. Clatitele cu miere sunt delicioase. Hotelul este decent, paturi confortabile, curat. Locatia linistita, amplasat langa locul de unde izvoraste raul Tara. Desi nu am incercat niciuna din activitati, hotelul oferta iubitorilor de aventura ghid pe trasee montane precum si activitati de rafting pe raul Tara , drumetii cu bicicleta sau cu masini de teren.”

• Pino Negro Zabljak Scor din comentarii: 10

„Totul”