2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Zadarska županija: recenzije smještajnih objekata
Zadarska županija Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• De Clave Luxury Apartment Prosječna ocjena: 10

„Oduševljena sam apartmanom! Čist, elegantan, s dozom luksuza te vrlo ugodnim madracem i sofom. Dobili smo poklon dobrodošlice - voće, vino i čokoladu, što je bio divan znak pažnje. Svaki detalj u stanu posvećen je osjećaju ugode kao u hotelu. Restorani i kafići su na nekoliko koraka od stana. Domaćica Marija bila nam je na usluzi brzim odgovorima i savjetima. Check-in je prošao jako jednostavno, iako smo apartman rezervirali u zadnji čas. Jedva se čekam vratiti u Zadar i u ovaj apartman.”

• MB Luxury Apartments Prosječna ocjena: 10

„Predivan i cist apartman,osmisljen s ukusom do najmanjeg detalja. Komunikacija s domacinima ugodna,brza i detaljna. Svakako mjesto koje bi preporucili!”

• Apartment Pegy Prosječna ocjena: 10

„Gazdarica ugodna i srdačna. Prostor čist i uredan, puno prosotra za dvije osobe. Za svaku preporuku. Kuhinja ima sve potrebne sadržaje. Okolina lijepo uređena i čista.”

• Apartments Branko Zadar Prosječna ocjena: 10

„Vlasnici apartmana susretljivi Blizina plaže borik”

• Apartments Elizabeth Prosječna ocjena: 10

„Odlicna lokacija, ljubazan domacin, uredan i cist smjestaj..”

• Apartment rooftop Prosječna ocjena: 10

„Udoban i uredan apartman”

• Apartman Sara Prosječna ocjena: 10

„Jako lijepo uređeno i čisto. Prostran i udoban apartman. Vlasnica apartmana jako ljubazna. Vjerovatno ću se vratiti opet☺️”

• White Rooms Zadar345 Prosječna ocjena: 10

„Apartman je na super lokaciji, par minuta hoda od centra grada… Cisto, uredno i lijepo sredeno”

• „Prekrasan, novouređen i moderan apartman u novoj zgradi sa garažnim parkirnim mjestom. Jako blizu centra grada na pjesackoj udaljenosti (10 tak minuta hoda) Ljubazni vlasnici sa korisnim savjetima....moja preporuka 😀”

• Apartments Lapidem Prosječna ocjena: 10

„Apartman je bio potpuno čist bez ikakvih primjedbi. Domaćini su bili uljudni te razumni, sve preporuke za dalje. 😁”