Ζάκυνθος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Mandala Seafront Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Έμεινα στο δωμάτιο 110 με την κοπέλα μου όλα ήταν τέλεια θα το προτιμήσουμε ξανά για την υπέροχη θέα και καθαριότητα»

• Plaza Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία, δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερη! Η θέα της θάλασσας από το δωμάτιο. Η διάθεση για εξυπηρέτηση εκ μέρους του προσωπικού. Ο Αλέξανδρος στην υποδοχή, με το χαμόγελο και τη φιλική διάθεσή του θα σας βοηθήσει με χρήσιμες πληροφορίες, θα απαντήσει στις ερωτήσεις σας και θα σας κάνει να νιώσετε σαν στο σπίτι σας από την πρώτη στιγμή.»

• Al Mare Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πρωινό ήταν πολύ νόστιμο με πάρα πολλές επιλογές. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο πρόθυμο πάντα να εξυπηρετήσει. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• LAGANAS HOLIDAYS HOTEL Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εντυπωσιάστηκα από την ευγένεια,την άμεση ανταπόκριση σε όλα και τη φιλική συμπεριφορά όλου του προσωπικού όχι μόνο των υπέροχων ρεσεψιονίστ αλλά και όλων σε κάθε πόστο του ξενοδοχείου. Αλλά αυτό που με έκανε να αισθανθώ πως θέλω οπωσδήποτε να επιστρέψω ήταν η καθαριότητα και η νοικοκυροσύνη που κυριαρχούσε όχι μόνο στο δωμάτιο μου αλλά και σε όλους τους κοινόχρηστους χώρους !!!! Μπράβο σε όλους για την λαμπερή εικόνα που προσφέρετε σε αυτό το μέρος 👏👏👏»

• Diana Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία άψογη συμπεριφορά προσωπικου»

• Exotica Hotel & Spa by Zante Plaza Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και χαρούμενο! Μας εξυπηρετησε κάθε στιγμή που το χρειαστηκαμε! Το φαγητό πολύ καλό 😊σας ευχαριστούμε για όλα!»

• Ξενοδοχείο Κάκτος Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν όλα υπεροχα»

• Club Zante Plaza Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πραγματικά αυτό που έχω να πω είναι ότι αυτοί οι άνθρωποι και όχι τόσο το νησί είναι ο λόγος που θα ξαναπαω στην Ζάκυνθο. Όλα τα παιδια που δούλευαν εκεί ήταν υπέροχα και μας έκαναν να νιώσουμε ότι βρισκόμασταν σε ένα οικογένειακο κλίμα και ήταν πάντα εκεί για να μας βοηθήσουν .Το δωμάτιο αρκετά άνετο και πάντα καθαρό οπως και όλοι οι εξωτερικοί χώροι.Το φαγητό ήταν εξαιρετικης ποιοτητας και με ευρος επιλογων ακόμα και για τα άτομα που έχουν κάποιου είδους δυσανεξία ή αλλεργία (μάλιστα μια μερα έφτιαξαν κοτόπουλο με γάλα καρυδας ώστε να μπορώ να φάω εγω που έχω δυσανεξία στην λακτόζη -τρομερή συνταγή ❤️-)Έχω ταξιδέψει σε αρκετά μέρη αλλά τέτοια φιλοξενία και μάλιστα από καρδιάς δεν έχω ξανασυναντήσει! Απο τις καλύτερες επιλογές που έχω κάνει και μια από τις σίγουρες προτάσεις μου από εδώ και πέρα σε φίλους !»

• Phoenix Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία.»