Zakynthos Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Artemis Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul, ne- a placut, curățenie, amabilitate, piscina. A fost un sejur foarte reușit”

• Artemis Apartments Scor din comentarii: 10

„Locație liniștita, retrasa, situată intr-o zona ușor accesibila pentru orice punct de atracție de pe insula. Piscina este perfecta, curată si bine dimensionată pentru locația respectiva. Proprietarii sunt foarte drăguți si prietenoși, am cumpărat de la ei un ulei de masline foarte bun. Recomandam cu caldura locația. Multumim Denis si mama si întregii familii.”

• Artemis Apartments Scor din comentarii: 9

„Suita de lux este un apartament nou / renovat, mobila noua, spatiis, elegant”

• Alisaxni Studios Scor din comentarii: 10

„Hotelul este foarte bine poziționat direct pe plaja , magazinele si restaurantele sunt foarte aproape , centrul orașului este la 2Km distanță , camerele arata foarte bine si mobilierul este nou”

• Casa Del Mar Scor din comentarii: 10

„Camera a fost exact ca in descriere, foarte mare si foarte curata, se face curatenie zilnic iar prosoapele se schimba la 2 zile. Personalul este foarte amabil si te ajuta daca ai nevoie de ceva. Locatia este excelenta, chiar in spatele beach barului, la 30 m de plaja dar se poate intra si de pe strada principala. Desi imobilul este situat intr o zona cu multa activitate noaptea te poti odihni. Patul este foarte mare, cu saltele noi si bune, exista un frigider care functioneaza chiar daca pleci din camera si trebuie sa scoti cartela de curent. De asemenea exista aer conditionat si TV. Recomand Casa Del Mar cu tot dragul si cu siguranta vom reveni tot acolo. Numai bine si sper sa ne revedem!”

• Artemis Apartments Scor din comentarii: 9

„Proprietarii sunt foarte amabili. Au facilitat inclusiv gasirea unui carucior cu rotile.”

• Blue Horizon Studios Scor din comentarii: 10

„Locație superbă, literalmente pe plajă, camerele foarte spațioase (am avut apartamentul), cu o mini bucătărie și loc pentru luat masa, aer condiționat în ambele camere...TV Smart conectat la WI FI cu acces la You Tube deoarece programele TV erau doar în limba greacă... Micul dejun foarte gustos, și suficient (am apreciat în mod deosebit iaurtul cu miere- excepțional) Șezlonguri cu umbrelă direct la malul mării cu prețuri foarte accesibile + reducere pentru turiștii cazați la locație”

• White Canvas Boutique Studios Scor din comentarii: 10

„Locatie buna, aproape de restaurante si plaja, dar totusi linistita. Totul nou si curat, camera e confortabila. Gazde foarte amabile, ne-au ajutat cu orice intrebare aveam.”

• Kimiro Drosia Zante Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excepțional. Proprietatea curată, gazdele drăguțe și binevoitoare.”

• Blue Horizon Studios Scor din comentarii: 10

„Excelenta locație , zona liniștita, taverna sub camere pe malul marii.”

Cele mai bune 15 B&B şi hanuri din Zakynthos

pe baza a 2.503 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com