2. HU - komentarji o hotelih
  3. Zala - komentarji o počitniških nastanitvah
Zala Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “/”

• “Zelo prijazen gostitelj. Ko smo se vrnili iz 4-dnevnega kolesarjenja okoli Balatona, nas je pričakal s hladnim šampanjcem. Sobe so velike, v vsaki je TV, skupna kopalnica in WC, slabih 10 minut hoje od strogega centra mesta. 400 metrov vstran je trgovina. Zelo priporočam.”

• “Lepa neokrnjena narava, veliko možnosti za rekreacijo v naravi, blizu jezero z ribiškimi mesti, prijazni domačini, dobra hrana v Sasha restavraciji...vse je bilo lepo. Nastanitev je bila odlična, veliko udobja, tako da sva se počutila kot doma.”

• Elena Villa Ocena: 10

“Čistoča, prijaznost gostiteljice, bližina mesta”

• “Prostori apartmaja so lepi.”

• Anna villa Ocena: 8

“Super lokacija, prostoren apartma”

• “Mirna lokacija, nekoliko oddaljena od centra mesta, vendar ne predaleč.”

• “Odlična lokacija, prijazen lastnik”

• “Zelo lep apartma z veliko teraso. Apartma ima vse kar potrebujete za udobno bivanje. Objekt nudi tudi savno in bazen ter garažo. Lastnik je dal jasna navodila, tako da ni bilo težav z vstopom v objekt.”

• “Lokacija nastanitve je v mirnem in prijetnem okolju, na voljo so brezplačna parkirna mesta v neposredni bližini. Gostitelji so prijazni, na lokaciji so v dopoldanskih urah. Na lokaciji je na voljo bazen, vendar ga nismo uporabili. Soba je taka kot na fotografijah, vendar skromno opremljena. Soba ima TV in klimo (nismo uporabljali). Zjutraj nas je čakal zajtrk, na izbiro je bilo več vrst kruha (tudi sladek z nadevom iz orehov), mesnin, sir, topljeni sir, marmelada, zelenjava, margarina, umešana jajca, kava, več vrt čajev in sok. Naša izkušnja je bila prijetna, vendar glede na ostale apartmaje, v katerih smo bivali do sedaj, ohranjenost (sploh okna in tuš kabina), si zasluži dobro oceno 6.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Zala

na podlagi 45.091 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com