2. HU - komentarji o hotelih
  3. Zala - komentarji o počitniških nastanitvah
Zala Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Odlična lokacija, prijazen lastnik”

• “Zajtrk je bil zelo povprečen, pod pričakovanji glede na stare komentarje.”

• Aqua Apartman Ocena: 10

“Zelo prijetno in svetlo stanovanje, ki vsebuje vse kar potrebuješ. Piko na i doda kavomat za kavo. Lokacija je super, v bližini sta dva parka z otroškimi igrali. Z lastnikom je bila komunikacija odlična.”

• “Dovolj prostora, dobrovoljen in zgovoren lastnik.”

• “Velik udoben čist apartma.Parking pred apartmajem.Komunikacija z lastnikom za prevzem ključev preko WhatsApp.Mi smo bili zelo zadovoljni.”

• “Zelo prijazen gostitelj. Ko smo se vrnili iz 4-dnevnega kolesarjenja okoli Balatona, nas je pričakal s hladnim šampanjcem. Sobe so velike, v vsaki je TV, skupna kopalnica in WC, slabih 10 minut hoje od strogega centra mesta. 400 metrov vstran je trgovina. Zelo priporočam.”

• “Mirna lokacija, nekoliko oddaljena od centra mesta, vendar ne predaleč.”

• “savna”

• “Zelo lep apartma z veliko teraso. Apartma ima vse kar potrebujete za udobno bivanje. Objekt nudi tudi savno in bazen ter garažo. Lastnik je dal jasna navodila, tako da ni bilo težav z vstopom v objekt.”

• “Lepa neokrnjena narava, veliko možnosti za rekreacijo v naravi, blizu jezero z ribiškimi mesti, prijazni domačini, dobra hrana v Sasha restavraciji...vse je bilo lepo. Nastanitev je bila odlična, veliko udobja, tako da sva se počutila kot doma.”