2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Semigalia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Semigalia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• LejasVāgneris Ocena: 8

„Czystość i wyposażenie”

• Forest Hut Ocena: 10

„Miejsce - absolutnie fenomenalne! Nie wiedziałam że takie miejsca istnieją. Ogrodzony obiekt w środku lasu. Żadnych ludzi, żadnych sąsiadów, tylko las i my. Coś wspaniałego. Cudowny namiot, z którego niestety nie skorzystaliśmy bo było bardzo zimno. Wygodne łóżko, dobre WIFI (bez problemu działał netflix), pomocny i miły host. Bez problemu mogliśmy zameldować się późno w nocy. Ogólnie wszystko było wręcz idealnie 😍 mam nadzieję że kiedyś będziemy mogli wrócić na dłużej bo to fantastyczne miejsce aby wypocząć.”

• Pie Putniem Ocena: 10

„Bardzo malowniczo położony domek, dobrze wyposażony. Blisko jest stąd do morze, do szlaków. Gospodarze są bardzo sympatyczni i bardzo pomocni”

• „Pani Lucja wspaniała! Niczego w domu nie brakuje. Mieszkanie na parterze, czyste, przestronne. Parkowanie pod samym wejściem do domu. Okolica bardzo spokojna. Niestety tylko jedna noc i pogoda nie pozwoliła nam zobaczyć więcej. Może jeszcze kiedyś tam wrócimy.”

• „Ok”

• „lokalizacja ok.”

• „czystość”

• „wygodny apartament. dobrze urządzony. wszystko co potrzeba było dostępne na miejscu”

• „bardzo dobrze zorganizowane i zadbane mieszkanie, czuje się troskliwa rękę gospodarza”

• „Nowy obiekt. Wystrój. Udogodnienia. Dostępność pralki.”