3. Comentarii despre hoteluri în Neamţ
  4. Comentarii despre hoteluri în Poiana Teiului
România Poiana Teiului Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Casa Prundari Nicu și Mirela Scor din comentarii: 9,8

„A fost excelent, gazda foarte amabila si primitoare, locatia excelenta, liniste si tot ceea ce este necesar pentru o vacanta frumoasa.”

• Casa Prundari Nicu și Mirela Scor din comentarii: 9,8

„Pensiunea nu ofera mic dejun, in schimb ofera o bucatarie complet utilata unde se poate pregati micul dejun. De asemenea se ofera cafea calda gratuit. Exista si ciubar incalzit contra cost care noua ne-a placut foarte mult. Gazdele sunt mereu acolo, mereu de ajutor. Exista parcare interioara. Deoarece am fost un grup de 7 persoane am avut toata vila mare doar pentru noi, fara sa ne deranjeze nimeni. Prosoapele sunt incluse, baile ca acasa cu masina de spalat si tot ce e nevoie. La cerere se instaleaza si gratar.”

• Casa Prundari Nicu și Mirela Scor din comentarii: 9,8

„Locatie asezata intr~un cadru de vis, peisaj minunat, liniste si niste gazde extraordinare.”

• Cabanute pitoresti Poiana Largului Scor din comentarii: 9,5

„Curățenie deosebita,loc liniștit și destul de retras,o locație minunată pentru o mini vacanta, aproape de lacul Bicaz,vârful Toaca! O experiență frumoasă!”

• Casuta de Vacanta Poiana Scor din comentarii: 9,8

„Foarte frumoasă locația și cazarea, iar proprietarul foarte comunicativ și de ajutor pe tot parcursul călătoriei. Recomandăm cu drag această cazare!”

Cele mai bune 5 hoteluri din Poiana Teiului

pe baza a 486 comentarii despre hoteluri pe Booking.com