2. Recenzije hotela u državi SRB

• Odnos cene i kvaliteta

8,3

• Besplatan WiFi

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 25

• Ocenjeno: 21. avgust 2023.

Vikend odmor
    • Poslato mobilnim

Mala tuš kabina i soba do ulice ume da bude glasnija zbog saobraćaja

Soba je bila odlične veličine, sa mekanim tepihom i relativno udobnim krevetom. Klimatizacija je bila dobra i bilo je čisto.

Gost je boravio u periodu: avgust 2023.

• Ocenjeno: 3. april 2023.

Izvanredan
    • Boravak od 2 noćenja

Udobni kreveti, čista soba, ljubazno osoblje, dobra lokacija. Dopalo mi se i što sam primetio radove za pobojljšanje hotelskih usluga. Verujem da će sledeći put biti još bolje.

Gost je boravio u periodu: april 2023.

• Ocenjeno: 2. januar 2023.

7,0
    Dobar
    • Poslato mobilnim

Osoblje u restoranu ,prilicno,neljubazno i arogantno... Dorucak 01.01(posle novogodisnje noci) od 7-10h,bez mogucnosti produzenja termina. Steta da takvom objektu,na takvom mestu ,tako nesto kvari utisak...

Izuzetna lokacija,komforna soba,veliko kupatilo..Higijena na visokom nivou.

Gost je boravio u periodu: januar 2023.

• Ocenjeno: 12. novembar 2022.

8,0
    Uživali smo i rado ćemo se vratiti.
    • Poslato mobilnim

Internet konekcija ubedljivo najslabija tačka! Wifi 1/10, nikako nije u skladu sa drugim elementima usluge koji su na visokom nivou.

Pohvala - za ljubaznost osoblja (devojke na recepciji), čistoću objekta, kao i detalje u smeštajnoj jedinici (sredstva za ličnu higijenu, mini-bar). Doručak odličan.

Gost je boravio u periodu: novembar 2022.

• Ocenjeno: 18. septembar 2022.

7,0
    Dobar
    • Poslato mobilnim

Ulaz u garazu nocu po kisi je nemoguc. Pogotovo ako imate malo nizi auto. Da nije bilo covjeka iz hotela da mi pomogne, jako bih ostetila auto. Zar je tesko malo poravnati beton na ulazu u garazu?

Gost je boravio u periodu: septembar 2022.

• Ocenjeno: 28. maj 2022.

Izvanredan
    • Jednokrevetna Soba
    • Poslato mobilnim

Garaža u objektu, lokacija, doručak, soba, kupatilo...

Gost je boravio u periodu: maj 2022.

• Ocenjeno: 13. februar 2022.

Дошли бисмо поново.
    • Poslato mobilnim

У соби није било дневне светлости. Не знам да ли је соба тако пројектована у склопу Хотела, постоји прозор, који је закључан.

Локација Хотела је одлична, особље је љубазно. Што се тиче доручка, презадовољни смо.

Gost je boravio u periodu: februar 2022.

• Ocenjeno: 23. januar 2022.

Veoma dobar

Lokacija, garaža, osoblje, enterijer

Gost je boravio u periodu: januar 2022.

• Ocenjeno: 20. januar 2022.

Veoma dobar
    • Poslato mobilnim

Blizina centra prostrana soba udobni kreveti

Gost je boravio u periodu: januar 2022.

• Ocenjeno: 24. jun 2021.

8,0
    Comfortable accommodation, good breakfast in a cute cafe restaurant. I recommend it.
    • Jednokrevetna Soba
    • Boravak od 1 noćenja

Lično ne volim sobe sa minijaturnim prozorima (ovde to beše "oberlicht"). Soba je nešto manja i pogodnija za jednokrevetnu (kakvu sam i tražila), ali sa jednim krevetom. Nije presudno za "ocenu", pogotovu kod kratkog boravka.

Sjajan položaj, veoma pristojan doručak, lepo unutrašnje uređenje (naročito zajedničkih prostorija), soba ima sve što je neophodno (uključujući papuče, mantil, kafe kuvalo, vodu i kafu za dobrodošlicu...)

Gost je boravio u periodu: jun 2021.

• Ocenjeno: 9. maj 2024.

5,0
    Prihvatljiv
    • Poslato mobilnim

Kreveti su previse tvrdi,hotel je za renovirati vec,zvukovi iz ventilacije su glasni,kupatila su losa.

Osoblje je prijatno,nocni cuvar je dobar,lokacija je super.

Gost je boravio u periodu: maj 2024.

• Ocenjeno: 14. januar 2024.

4,0
    Nema parking, hladne sobe!
    • Poslato mobilnim

Hotel nema slobodnih parking mesta, iako smo smestaj uzeli, izmedju ostalog, i zbog parkinga. Receno nam je da nazalost ima vise gostiju. Garaza ima 7 parking mesta. Morali smo na ulici da trazimo parking. Sobe hladne. Centralno grejanje bilo slabo, a klima gotovo nije celu noc mogla da zagreje. U kupatilu leden pod. Kreveti tvrdi. Zidovi flekavi. Nema prozora. Sve u svemu vredi 25evra takav smestaj. Sledeci put na drugom mestu....

Gost je boravio u periodu: januar 2024.

• Ocenjeno: 12. novembar 2023.

Lepota

Nema toga :]

Ambijent, toplina hotela, hrana, ljubazna uluga,

Gost je boravio u periodu: novembar 2023.

• Ocenjeno: 5. novembar 2023.

nije bilo toga

sve , centar grada, osoblje ljubazno, vlastiti parking u garazi, hrana ukusna

Gost je boravio u periodu: novembar 2023.

• Ocenjeno: 30. oktobar 2023.

Odličan
    • Poslato mobilnim

Ulazak u garažu je pod velikim nagibom i nije pristupačan za niske automobile.

Hotel se nalazi na veoma dobroj lokaciji, čist je, doručak je odličan, osoblje je vrlo ljubazno, čak su nam u znak izvinjenja refundirali deo novca za oštećenje na autu koje smo napravili pri ulasku u garažu. Preporuka: obratiti se objektu ranije ukoliko imate nizak automobil i oni će se potruditi da nađu drugo parking mesto.

Gost je boravio u periodu: oktobar 2023.

• Ocenjeno: 18. septembar 2023.

Osoblje je No1. ,to je meni najvaznije,ambijent,udobnost,lokacija i hrana za svaku preporuku!
    • Boravak od 1 noćenja

Osoblje je predivno!!!!!!Bravo za devojke i momke!!!!!Cistoca,udobnost, hrana, kafa.....sve je odlicno!Naravno i lokacija.

Gost je boravio u periodu: septembar 2023.

• Ocenjeno: 3. jul 2023.

Lokacija,osoblje,čistoća

Gost je boravio u periodu: jun 2023.

• Ocenjeno: 29. jun 2023.

Prostran, udoban i veoma čist apartman na odličnoj lokaciji.
    • Boravak od 1 noćenja

Možda malo bolje objašnjenje za parking- čisto da se gosti ne zaletavaju u jednosmjernu ulicu direktno iz Jevrejske.

Odlična lokacija, preljubazno i veoma susretljivo osoblje, veoma čiste i uredne sobe- sa bogovskim krevetima, što veličinom što i udobnošću (pogotovo tko voli tvrđe madrace). Obilan i veoma ukusan doručak, bez gužve i galame.

Gost je boravio u periodu: jun 2023.

• Ocenjeno: 31. maj 2023.

• Boravak od 2 noćenja

Nemam ništa što bi se izdvojilo da mi se nije dopalo. Sve pohvale.

Doručak je bio fantastičan. Centar na 5 minuta što mi je i bilo važno. Osoblje je predivno i od velike pomoći. Za svaku ste preporuku i samo takvi ostanite!

Gost je boravio u periodu: maj 2023.

• Ocenjeno: 12. maj 2023.

Svaka preporuka!!!
    • Porodični Apartman Tipa "Suite" s 1 Spavaćom Sobom

Fantastični su. Lokacija, klopa, osoblje. Vratićemo se opet🙂

• Ocenjeno: 4. maj 2023.

Ugodan boravak u Hotelu

Odlićan

Gost je boravio u periodu: maj 2023.

• Ocenjeno: 22. april 2023.

6,0
    Prijatan
    • Poslato mobilnim

Malo osvetljenja, prozor van funkcije, oštećeni zidovi, elementi u kupatilu nisu funkcionisali.

Ljubazno osoblje. Dobra lokacija.

Gost je boravio u periodu: april 2023.

• Ocenjeno: 31. decembar 2022.

2,0
    "Bio sam dva puta u ovom hotelu: jednom i nikad više"
    • Boravak od 1 noćenja

Kada smo ušli u sobu dočekalo nas je prljavo ogledalo u hodniku. Sobu je bila trokrevetna, a rezervacija je bila za dvokrevetnu. U sobi je bilo hladno. Jedini radijator koji se nalazi ispod prozora je bio hladan kao zmija. Prozor je bio pokvaren, nije mogao da se zatvori do kraja i ulazio je hladan vazduh. Zbog toga što prozor nije mogao da se zatvori, buka sa ulice se prenosila u sobu. Na prozoru je bila smrdi buba. Hteo sam da zagrejem vodu u ketleru i samo što nisam pao u nesvest. Ketler je bio prljav, sa puno kamenca i muljem od kafe od prethodnog gosta. Kada sam otvorio poklopac ketlera izašao je jak smrad. Ovaj ketler je ekološka katastrofa i trovač ljudi. Hteo sam da napunim bateriju na mobilnom telefonu i utičnica je bila prilično nebezbedna i naravno neispravna (kablovi vire). Na zidu ispod klime, nalazi se jedna velika mrlja-fleka. Wi-Fi je bio izuzetno spor i često nisam mogao da se konektujem. Na stolu se nalazio spisak invertara sa napomenom da gost snosi troškove ako nešto nedostaje nakon odjave. Spisak invertara je lažan!! (u sobi nema DVD, baterijske lampe, radio...itd). U kupatilu nedostaje šraf koji drži pomoćno ogledalce tako da je ono iskrivljeno i ne može da se rukuje sa njim. Sutra ujutru (nedelja) u hotelu nije bilo struje! Niko nas nije obavestio da struje neće biti! U sobi je bilo 17 stepeni i nije bilo mogućnosti grejanja. Otišli smo na doručak. U restoranu je sedelo osoblje, prilično raskalašno i glasno su se smejali toliko da gost hotela ne može u miru da doručkuje. Osoblje je bilo toliko slobodno kao da su oni gosti hotela i pričali su o samom poslovanju ("super što nema struje, da malo odmorimo", "ja ću sutra da završim ono što sam mislila danas" itd). Čini mi se da ne postoji menadžer koji kontroliše rad svojih ljudi. Struja je došla tek u 11.30 kada smo se i odjavili. Dali su 10% popusta na ceo račun za ovu katastrofu kada smo im ispričali. MOLIM VAS, SAMO NEMOJTE DA SE SADA IZVINJAVATE OVDE GENERIČKOM PORUKOM.

Odlična lokacija. Osoblje (na recepciji je ljubazno). Doručak je bio vrlo dobar. Soba je prostrana.

Gost je boravio u periodu: decembar 2022.

• Ocenjeno: 19. novembar 2022.

• Poslato mobilnim

Гаража није безбедна,пала су нам гаражна врата на ауто,нико нас није контактирао и ако смо им послали мејл.

Одличан хотел,на добром месту,добар доручак,удобни кревети...

Gost je boravio u periodu: oktobar 2022.

Prikazano 1 – 25

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!

Gosti su ocenili i ove objekte: