2. Seychely hodnocení hotelů

8,8

9,4

9,2

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2023

Vila byla velice prostorná a čistá s krásnou zahradou. Majitelé byli milý a vstřícní.
    • Villa typu Superior

chyběl kávovar

krásná zahrada, želvy

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 29. září 2023

• Chata s výhledem na oceán - Bay 2

Vše bylo naprosto v pořádku. Místo s dobrou dostupností jak na východní, tak i západní pobřeží. Check-out sice do 10 dopoledne, ale v den odletu se můžete přijet zpátky vykoupat, převlíknout.

• Hodnocení napsáno: 27. ledna 2022

• Chata s výhledem na hory - Bay 1

Jediná piha na kráse je mělké moře a pláž přímo u místa ubytování. Ale jelikož jsme měli k dispozici auto tak, nebyl problém si zajet na jiné místo.

Krásné a prostorné ubytování v krásné zahradě. Majitelé byli milí a vstřícní. Využili jsme možnost pronájmu auta přímo od majitelů a vše perfektně dopadlo. Poslední den jsme využili možnost zavazadlové místnosti se sprchou a wc, když jsme čekali na odlet. Také nás odvezl majitel za rozumnou taxu na letiště. Ubytování bych rozhodně doporučil.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 3. prosince 2021

• Velké apartmá - Ocean Garden Gazebo

Vše bylo v pořádku. Úklid každé 3 dny. Majitelé jsou velmi příjemní. Dobrý výchozí bod pro cesty po Mahé.

Termínem pobytu byl prosinec 2021

• Hodnocení napsáno: 3. září 2021

Naprostá spokojenost

Jednoduché a funkční vybavení, vše potřebné k dispozici, majitelka vstřícná. A velmi čisto! Byli jsme 15 nocí, cítili jsme se jako doma. Máme s čím srovnávat. Jednu noc před odletem jsme si zaplatili dodatečně ubytování jinde (NA Beau Vallon) kvůli pozdnímu odletu, protože v našem ubytování navazovali bohužel další hosté. Byla to hrůza největší, totální kobka bez kuchyňky, špinavé, rozbité, ale na noc cenově stejné, jako naše původní. Posloužilo nám pouze pro základní hygienu po návratu z pláže a utíkali jsme odtud co nejdříve, jak to bylo odporné. Takže PETIT NAPROSTO ÚŽASNÉ UBYTOVÁNÍ!!!

Termínem pobytu byl září 2021

• Hodnocení napsáno: 2. února 2024

1,0
    Nedoporucujeme!
    • Velké apartmá - Ocean Garden Gazebo

kde začít, prvně absolutně neodpovídá foto versus realita,fotky jsou pořízeny v době kdy domy nebyly zamřížované.Absolutně se leknete když to vidíte.Vybavení má lecos za sebou.Šuplíky nejdou zavírat,vchodové dveře velmi špatně,tak musíte používat mříže,abyste nějak zamkli domek s a.Paradoxem je ,ze v ložnici jsme měli další vchodové dveře ale ty už bez mříží a hned vedle postele🙈,klimatizace pouze v ložnici.Čistota na bodu 0,šváby a zvláštní broučci viz.foto!Ubytovani je u rušné silnice tak se moc nevyspíte a pláž připomíná Balatón.Perličkou je chování madam co pronajímá domky,opravdu máme zcestováno půl světa,cestujeme tři rodiny a píšu i za ně a nikdy jsme nenarazili na tak nepříjemné přivítání a chování k hostům!Už tím že jsme projížděli ostrovy a nevěděli jsme jaký trajekt stihneme a podařilo se nám stihnout trajekt ráno tak jsme dorazili do ubytování dříve a div nám paní nevynadala,nechtěli jsme nic než si někam dat batohy a zmizet někam na pěknou pláž.Podotýkám ze paní pronajímatelka na místě v půlce domu bydlí.Nepříjemná,žádné přivítání/máme sebou děti a na předchozích 4 ubytování na seychelach každý dal ovoce,čokoládu,džus na přivítání tady fakt nic tady hlavně hned při příchodu zaplatit!!!Poradit no když jsem chtěla něco pro děti tak paraglaiding a parašutismus no to si musíte klepat na čelo.Nejlépe nám poradili vedle s marketu sehnali nám pana taxikáře,který nám připravil výlety na míru za prima cenu.Odjezd téze lahůdka,paní je velmi zaneprázdněná v 10.hod striktně opustit ubytování,při kontrole domu pro vracení kauce kontrolovala i nádobí a počítala ručníky i příbory,přičemž jíte ze starého nádobí 🙈no dalo by se vyprávět déle……ale mé a dalších dvou rodin doporučení je nejezdit sem!Poměr cena kvalita tu nefunguje,najdete si lépe než my ;-) ,Paní bych vzkázala ať se nad sebou zamyslí,byla to nejhorší co jsme na seychelech potkali :-(

Nic

Termínem pobytu byl leden 2024