2. Słowenia – opinie o hotelach

9,2

8,5

9,3

• Ocena dodana: 3 września 2023

Rewelacyjna lokalizacja ze swietnie urządzonym pokojami
    • Apartament typu Suite z balkonem

Rewelacyjne otoczenie obiektu, ścieżka spacerowa dawała możliwość by podziwiać konie z bliska.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

Ogólnie pobyt można ocenić na 9+ pomijając małe mankamenty ...
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Mieliśmy dwa łożka a miało być jedno duże pojedyncze . Tyle z tego co się podobało . Słabo działa WiFi

Super hotel na kilka dni blisko do Włoch blisko nad morze cisza spokój najważniejsze super jedzenie . Personel bardzo pomocny znaleźli nam pokój z cichej strony ( dali nam karty żebyśmy mogli sobie zobaczyć pokój i wybrać ten który nam się podoba )

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

• Pokój dwuosobowy Sport z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Śniadanie mega, najlepsze jak dotychczas, urozmaicone baaardzo, pyszne. Pokoje nietypowe , ciekawe, wygodne łóżka. Klimat lokalizacji - wyjątkowy. Posiadłość otoczona zielenią i wszechobecne piękne konie.

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Wspaniała lokalizacja, pośród stadniny koni, stanowiąca dogodną bazę wypadową do atrakcji Słowenii oraz Włoch. Sprytnie zaprojektowane, wygodne pokoje hotelowe przypominające boxy stajenne oraz pyszne i urozmaicone śniadania sprawiły że czuliśmy się wyjątkowo.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Nocleg w pobliżu stadniny koni

Wszytko ok

Świetna architektura i wystrój, pyszne śniadanie, bliskość wspaniałej stadniny koni

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2023

• Pokój rodzinny z balkonem

Piękne miejsce, warto odwiedzić nawet bez zatrzymywania w hotelu.

• Ocena dodana: 22 lipca 2023

Super pobyt, cisza i spokoj szkoda ze tak krótko.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Nie wiedziałem nic na temat basenu i innych rozrywek w hotelu to na taki malutki minusik

Sam obiekt był piękny, czysto, klimatycznie, pyszne śniadania, meeeega pomocny i miły personel nawet mogliśmy schować własne rowery do ich rowerowni. Fajna okolica do wycieczek rowerowych. Bardzo blisko do Jaskiń Szkocjanskich oraz na wybrzeże włoskie.

• Ocena dodana: 9 lipca 2023

Super miejsce! Nie tylko dla miłośników koni.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Decyzję o noclegu w tym hotelu podjęliśmy spontanicznie i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Oprócz wyjątkowej lokalizacji obiektu, na gości czekają czyste pokoje, które urządzone są bardzo w interesujący sposób. Personel jest bardzo pomocny, nawet w sytuacji gdy trzeba awaryjnie uruchomić pojazd. Restauracja hotelowa oferuje pyszne jedzenie i myślę, że nawet wybredna osoba znajdzie coś dla siebie.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

Niesamowite miejsce, blisko natury, piękne konie obok hotelu

Wszystko było super

Nowoczesny design i bliskość natury, w pobliżu hotelu można zobaczyć biegające konie rano, które robią bardzo duże wrażenie. Zdecydowanie polecam zatrzymać się chociażby przejazdem. Śniadanie było super, duży wybór i wszystko bardzo dobrej jakości. 10/10

• Ocena dodana: 25 października 2022

Polceam

Przydałby się basen w hotelu. Trochę daleko od atrakcji Słowenii

Bardzo ładny hotel, fajny design, przyjemnie urządzone pokoje, wygodne łóżka. Pyszne śniadania, ogromny wybór. Zdecydowania warto się tam zatrzymać żeby zwiedzić okolicę.

• Ocena dodana: 18 września 2022

Klimatyczny hotel w pięknym, spokojnym otoczeniu
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

-Wysoka cena za noc -inny wygląd budynku (balkony nie były porośnięte roślinnością) a to on głównie przyciąga uwagę na zdjęciach hotelu

-Niesamowicie klimatyczny industrialny pokój i cały hotel -Bardzo pomocna obsługa -wspaniałe zielone otoczenie (bardzo duży teren) -nowoczesne rozwiązania -bardzo dobre i zróżnicowane śniadanie kontynentalne (podano również okoliczne specjały) -w pokoju czajnik, woda pitna -balkon z widokiem na okolice -duży parking

• Ocena dodana: 4 września 2022

polecam!
    • Apartament typu Suite z balkonem

obsluga… kelner wloch super, pani kelnerka… bardzo niemila

wystrój, polozenie, historia wszystko do siebie pasuje! pyszne desery w restauracji

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2022

Ważne.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Na pierwszy rzut oka wystrój hotelu jak i pokoi jest nietuzinkowy i robi wrażenie, po chwili jednak zaczynasz dostrzegać tego wady. Dużo niewykorzystanej przestrzeni, brak głównego włącznika światła, każdą żarówkę z osobna trzeba włączać. Gdy wchodzi się do pokoju trzeba iść z latarką w telefonie i szukać pierwszego włącznika przy lampce, w tym wypadku przy lustrze (najbliżej). Aby w pokoju było dość jasno... trzeba zapalić około 7 takich osobnych żarówek rozmieszczonych w pokoju 24m2, który wydaje się o połowę mniejszych przez niepotrzebne toporne kraty i meble. Światło jest żółte i po dłuższym czasie zaczynają boleć oczy. Prysznic niby dobrze przemyślany bo rozdzielonych z WC, ale jeśli już ktoś wpadł na taki pomysł to przynajmniej wypadałoby zrobić do szczelny. W moim wypadku za każdym razem do korytarza, nawet przy krótkim prysznicu, wylewała się woda do korytarza. Kolejnym minusem tego rozwiązania jest to, że wszystkie rzeczy trzeba było zostawić właśnie na korytarzu, najczęściej przy zlewie ponieważ nie ma nawet żadnej półki, ani haczyków gdy wychodzisz spod prysznica, dla mnie katastrofa jak ktoś mógł tak to zaplanować, co gorsze, wykonać. Opis pokoju piękny, taras, widok na góry i piękny ogród. Odsłaniasz zasłony i widzisz ruinę i gruzy chyba dawnego budynku kasyna. Myślałem, że to jakiś żart, ale nie, to nie żart... Absurdem jakich mało jest kolejny fakt że w łóżku małżeńskim są nałożone dwa pojedyńcze materace, a pomiędzy szpara, przepraszam dziura 15 centymetrowa na szerokość. Czy to o to chodzi w łóżku dla dwóch osób żeby spać osobno? Jedyne rozwiązanie to spać na połówce łóżka i jedna osoba wpada w dziurę, a druga spada z łóżka. Koszmarem dla mnie były ostre z płyty krawędzie łóżka, które wystawały poza krawędź go całego na kilka centymetrów. Mam poranione kolana i siniaki, nie wiem komu pogratulować, czy projektantowi, czy właścicielowi zakupu, dramat...

Bardzo dobra lokalizacja, około godziny do Triglavskiego Parku Narodowego i blisko na plażę (Słowenia Włochy Chorwacja), w okolicy dużo winnic, polecam Montemoro degustacja z jedzeniem. Winnica oddalona 30 minut drogi. Jeśli ktoś lubi jazdę konną to Hotel może okazać się strzałem w 10. Dodatkowo 20 minut od hotelu oddalone są jaskinie Szkocjańskie, warte zobaczenia. Plusem jest też to, że jest kilka dużych parkingów i bez problemu znajdzie się miejsce dla kampera i osobówki.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Z sąsiednich balkonów było słychać innych gości. Dym z palonych przez nich papierosów było czuć w pokoju.

Lokalizacja z dala od miasta w cichej i zielonej okolicy. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Nowoczesny wystrój wnętrz.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2022

Dobre miejsce, pyszne śniadanie!
    • Pokój dwuosobowy Sport z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Pokój jest dość ciemny, dla nas to nie był minus, wracaliśmy późno, ale jeśli ktoś np. chce tam w międzyczasie pracować, czytać w świetle dziennym - nie bardzo. Ogromnym minusem są też poranki i trzaskające non stop drzwi sąsiednich pokoi. Wiem, że nie jest to bezpośrednio wina hotelu, ale myślących tylko o sobie gości (bo jak nazwać trzaskanie drzwiami o 5 rano?! przecież inni śpią, można je przytrzymać, serio), jednak może warto zwracać na to uwagę przy zameldowaniu?

Przepyszne śniadanie i bardzo urozmaicone. Byliśmy przez kilka dni i każdego dnia mogliśmy wybrać coś innego. Spory wybór produktów lokalnych. Minus - jajecznica.Nie dało się jej zjeść, przykro mi. Warto zamienić na jajka sadzone lub omlety - jajecznica Wam nie wychodzi;) Okolica magiczna, przepiekne konie, które warto poobserwować, szczególnie rano jak wybiegają na łąki. Cudo! Blisko wybrzeża i jaskiń, jeśli podróżujesz samochodem.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

Pobyt z rodziną
    • Apartament typu Suite z balkonem

Mały bałagan przy śniadaniu wynikający chyba ze zbyt małej ilości personelu przy pełnym hotelu

Wszystko. Znakomita lokalizacja i nowoczesny design.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Brakuje w zasadzie tylko basenu (ale słyszałem od obsługi, że budowa jest w planach).

Hotel położony w bardzo przyjemnej lokalizacji, w bardzo zielonej okolicy. Bardzo blisko do Triestu, Szkocjańskich Jaskiń i słoweńskiego wybrzeża. Ciekawy design budynku i pokoi. Piękna stadnina koni lipicańskich (gratka dla miłośników tych zwierząt). Bardzo smaczne śniadania. Zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 30 lipca 2022

Perfekcyjnie

Design

• Ocena dodana: 20 lipca 2022

Ciekawie położony hotel dla lubiących spacery.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Małe prysznice, umywalka w pokoju.

Duży hotel , usytuowany obok stadniny i pola golfowego. Dużo zielonych terenów na spacery czy przejażdżkę rowerem. Granica z Włochami dosłownie za pół kilometra, można jechać na kolację np do Triestu. Bardzo wygodne łóżka w pokojach i dobrze że są balkony.

• Ocena dodana: 20 lipca 2022

Kolejny pobyt w hotelu okazał się być lepszy.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

W pokojach nie ma głównego mocnego światła, można tylko zapalić małe lampki.

To kolejny pobyt w tym hotelu i tym razem okazał się być lepszy :) Przede wszystkim dostaliśmy bardziej przestronne pokoje oraz poprawiły się śniadania. Większy wybór i smaczniejsze dania..

• Ocena dodana: 21 września 2021

Super :)
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

W pokoju brak centralnego światła, bardzo dużo małych lampek, które trzeba wszystkie zapalić żeby było coś widać wieczorem. Dodatkowo łóżka podwójne składają się z 2 dosuniętych do siebie łóżek pojedynczych, jest to b. nie wygodne gdyż w nocy rozsuwają się one bardzo do tego stopnia ze można spaść. Zgłoszono to w hotelu.

Piękny hotel, bardzo blisko stadniny. Dobre śniadania. Ceny w restauracji bardzo przystępne.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 20 września 2021

Super miejsce na Weekend
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Napewno oświetlenie pokoi, bardzo irytujące jest zapalenie kilka lampek, łóżka w układzie podwójnym rozjeżdżają się, w naszym przypadku kiedy spaliśmy z roczną córką musielimy łóżka zastawiać walizkami

Bardzo ładny hotel, zaraz przy stadninie konin która polecam odwiedzić. Pokoję ładnie urządzone, lobby i restauracja, wygodne. Bardzo dobre śniadania i dania z karty.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Jedyną trudnością jaką napotkaliśmy było półtorej godzinne oczekiwanie na posiłek zamówiony z karty w restauracji hotelowej. Odnieśliśmy wrażenie,iż brakowało pracowników kuchni. Obiekt w nowej odsłonie jest świeżo otwarty.

Bliskość stadniny i koni lipicańskich, nowoczesny wystrój, chłód gór, przepyszne śniadania w formie szweckiego stołu.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Urządzenie światła w pokoju zbyt ciemno dużo lampeczek które trzeba włączać i wyłączać

Cisza i spokój

Pobyt: lipiec 2021