2. Slovensko hodnocení hotelů

9,2

9,4

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

Super pobyt.
    • Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí (včetně denně doplňovaného bezplatného minibaru)

Vše se nam libilo(-:

Snídani vinikajici.Lokalita super.Personal byl taky super.Doporučuji!!!

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

dveře od koupelny

hezký hotel super poloha super restaurace personál velmi příjemný

• Hodnocení napsáno: 30. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí bez TV (včetně denně doplňovaného minibaru zdarma)

Vynikající snídaně. Dobré služby, útulný pokoj, pohodlná postel

• Hodnocení napsáno: 26. června 2023

Trochu dražší cena za parkování.

Ubytování v hotelu LOFT předčilo naše očekávání! Poloha hotelu, kryté parkování ihned u hotelu, velice milá paní Gretka na recepci, všude čisto a voňavo. Pokoj byl prostorný, moderní, útulný. Minibar zdarma a denně doplňován. Na chodbě každý den malý snack pro hosty a vinný automat na kartu, kterou jsme obdrželi i s kreditem zdarma při příjezdu. Výborná snídaně. I přes velikost hotelu byl v hotelu klid.

• Hodnocení napsáno: 26. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj Premium s manželskou postelí (bezplatný minibar se doplňuje denně)

Bohužel v době našeho pobytu nefungoval jeden ze dvou výtahů a pro nás měkké postele.

Čistý a dobře vybavený hotel včetně zdarma doplňovaného minibaru na pokoji a pár dalších přijemných pozorností pro ubytované.

• Hodnocení napsáno: 19. června 2023

Bohužel u nás nebyl nikdo za celý víkend na úklid. Takže jednou denně doplňovaný minibar byl plný jen v den příjezdu a pak nám už chyběly i papírové kapesníky v koupelně.

Krásný prostorný pokoj, moc milý personál, výborné snídaně s velkým výběrem. Hotel přímo v centru, vše je v docházkové vzdálenosti.

• Hodnocení napsáno: 11. června 2023

Velice příjemné prostředí, hotel čistý, klidný. Krásná restaurace s minipivovarem. Dobré pivo, chutné jídlo. Bohatá snídaně.

• Hodnocení napsáno: 11. června 2023

• Rodinný pokoj Premium (včetně denně doplňovaného minibaru zdarma)

Asi jen na můj vkus příliš měkká matrace v posteli, ale to je spíše věci osobního vkusu než vysloveně vady 😁

Hotel velmi pěkný, působí luxusním dojmem, pokoj příjemně prostranny, stylově vybavený 👍 obsluha milá, ochotná😊 Snídaně také bohaté, kvalitní, chutne😋

• Hodnocení napsáno: 10. června 2023

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi (včetně denně doplňovaného bezplatného minibaru)

Skvělá lokalita kousek od historického centra. Velice pěkné vybavení hotelu.

• Hodnocení napsáno: 9. června 2023

Vše super.

V hotelu LOFT jsem byl už před 4 roky a stále je to naprosto báječný hotel. Stylový, čistý, milý personál, kousek od centra.

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

Vše naprosto perfektní a snídaně na 1*.

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

Obsluha v restauraci nebyla ochotna ani trochu zrychlit krok. Trvalo docela dlouho, než si nás někdo všiml, pak než nám bylo něco doneseno. Drobná jazyková bariéra s některými neslovenskými členy obsluhy byla lehkou překážkou, i když jsme mluvili slovensky.

Nádherný hotel s originálním vybavením, milý personál a pivovar přímo v budově. Lokalita je vynikající, přímo za prezidentským palácem, blízko na nádraží i pár desítek kroků do starého centra. Minibar na pokoji k dispozici zdarma s denním doplňováním, což jsme po dlouhém dni rádi uvítali.

• Hodnocení napsáno: 29. května 2023

• Rodinný pokoj Premium (včetně denně doplňovaného minibaru zdarma)

Krásný, stylový, čistý hotel na skvělém místě, perfektně zařízený, se službami na jedničku. Dobře se nám spalo, snídaně byla výborná, velký výběr. Určitě se sem vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 29. května 2023

Celkově jsem byli velmi spokojeni.
    • Třílůžkový pokoj Comfort (včetně bezplatného denně doplňovaného minibaru),

Opravdu skvělé ubytování, které člověk může s čistým svědomím doporučit. Stylový hotel, 10 min. pěšky od centra, klidná lokalita, výborná snídaně.

• Hodnocení napsáno: 26. května 2023

Krásné stylové pokoje, vše čisté. Blízko do centra a zároveň klid. Velice milý a ochotný personál. Vynikající snídaně s velkým výběrem.

• Hodnocení napsáno: 26. května 2023

Vynikajici. Dekuji

Jeden z nejlepsich hotelu co jsem kdy byl.

• Hodnocení napsáno: 16. května 2023

Na skok v Bratislavě, výstava Marie Švarbové v Danubianě 🧡

poplatek za parkování

krásný výhled z pokoje do zahrady

• Hodnocení napsáno: 15. května 2023

Není nic co by se nám nelíbilo 😊

Cena a ubytování skvělé a mini bar mě překvapil že vše je tam zdarma co si zákazník vezme. Pokoj skvěle zařízený koupelna taky skvělá. Snídaně byla úplně TOP lepší jsem ještě nikde na hotelu neměl 😊 . Restaurace v hotelu taky musím říct TOP personál na velice kvalitní úrovni a jídla co tam vaří jsou skvělá a za slušné peníze. Za mně Hotel 10 z 10 Restaurace 10 z 10 Moc rádi se zpět vrátíme už nikam jinam nechceme 🙂

• Hodnocení napsáno: 14. května 2023

Pěkný hotel, hezké pokoje a výborná restaurace. Parkování přímo v hotelu.

Nové, čisté, designové

• Hodnocení napsáno: 11. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi bez TV (včetně denně doplňovaného minibaru zdarma)

Ten minibar byl DOST slabý.

Bylo to FAJN.

• Hodnocení napsáno: 30. dubna 2023

Úžasné.

Nezažila jsem nic co by bylo špatně.

Nádherný hotel,vybavení pokoju,pozorný personál.

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2023

Super super super

Neni nic co bych vytkla

Uzasne ubytovani skvele misto nadseni

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2023

Pokud máte lehké spaní, může Vás rušit bouchání dveřmi (zavírají se samé), a v pokoji nad restaurací vrzání židlí z restaurace. Denně doplňovaná lednice nebyla během pobytu doplněna.

Krásný, čistý pokoj. Hezká koupelna, máme rádi walk in sprchový kout. Skvělé snídaně a výborná káva 👍.

• Hodnocení napsáno: 9. dubna 2023

Během 3 měsíců jsme se zde ubytovali 2x. To hovoří samo za sebe.

Děravé povlečení!

Poloha,možnost parkingu přímo v hotelu. Skvěle jídlo.

• Hodnocení napsáno: 5. dubna 2023

Nic.

Do tohoto holelu se vracíme opakovaně, skvělé služby, krásné pokoje, dokonalá snídaně. Při našich cestách na Slovensko pokaždé tento hotel využijeme. Přímo v hotelu je skvělá restaurace, která stojí za návštěvu.