2. Slovensko hodnocení hotelů

9,2

9,4

• Hodnocení napsáno: 5. září 2022

• Třílůžkový pokoj Comfort (včetně bezplatného denně doplňovaného minibaru),

Byly trochu zmatky s možností placení v restauraci - útrata na pokoj nebyla úplně ideální pro personál. Požadovali platbu hotově. Ale na konec to šlo... :o)

Výborná restaurace - poloha v centru byla také velice příjemná. Personál se maximálně snažil nám ve všem vyhovět. Zařízení hotelu je na dnešní úrovni. Ocenil jsem, že v pokoji nebyla televize. Parkování bylo také perfektní.

• Hodnocení napsáno: 5. září 2022

Hotel se nachází v centru, hned vedle prezidentského paláce. Pokoj byl krásně zařízen, velké plus byl free minibar.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí bez TV (včetně denně doplňovaného minibaru zdarma)

lokalita, vybavení a skvělý personál

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 31. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi bez TV (včetně denně doplňovaného minibaru zdarma)

Super zaměstnanec recepce. Vše vysvětlil a poradil. Snídaně ve stylové restauraci byla výborná. Pokoj krásný po designové stránce a postele velmi pohodlné.

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí (včetně denně doplňovaného bezplatného minibaru)

Hotel mohu jen doporučit. Skvělé snídaně, velký výběr. Dobrá je i lokalita, blízko centra. Personál milý a ochotný!

• Hodnocení napsáno: 22. srpna 2022

Velmi doporučuji

Hotel je moc krásný, se skvělou snídani!!! Kousek od centra města, se skvělou restauraci.

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi (včetně denně doplňovaného bezplatného minibaru)

Klimatizace nevyvážená - v garážích a u výtahů v patrech horko, před pokoji na chodbách naopak nastavena na stupně typu “lednice”, tudíž velmi nepříjemné, když dorazite z venkovního prostředí, kde je 35 stupňů. V předsíně pokoje opět zima, ze skříně vanul chladný proud, oblečení bylo jako kus ledu. Parkovacích míst nebylo úplně dostatek jak bylo avizovano od recepcnich v mailové komunikaci. Je to sice garáž hned u hotelu, ale není pouze jen pro hotel.

Hotel na úrovni. Pokoje zařízené v dřevěném stylu 50. let. Krásná koupelna. Personal příjemný. Snidane velice rozmanitá, opravdu na úrovni 4hvezdickoveho hotelu.

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2022

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Premium s manželskou postelí (bezplatný minibar se doplňuje denně)

příliš měkká postel dekorativní podnož stolu omezuje pozici nohou

Vynikající snídaně Zařízení koupelny Pracovní stůl

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2022

Kvalita, kterou jen tak nenajdete

Uplne super, vynikajici jidlo, mila obsluha, prostorny pokoj, proste pecka👍

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2022

V pokoji jsme měli 1 křeslo, 1 židli a normálně vysoký stůl, a proto jsme museli s vnukem hrát karty na posteli. Šatní skříň je pouze na košile apod,, šaty visely po pokoji a v koupelně!!

Hotel jsme si vybrali, že je dosažitelný pěšky jak od nádraží, tak i od historického centra. Je moderně vybaven. Snídaně byla pestrá a dobrá.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2022

Michael

Měkké matrace ze kterých nás bolela záda. Laciné nedobré pivo 0.5 Kozel 10' v minibaru, chce to menší kvalitnější 12'

Zařízení pokoje, lokalita, personál, snídaně, parkování, pivovar, minibar v ceně

• Hodnocení napsáno: 9. srpna 2022

v Bratislave za me uz jen tento hotel
    • Služební cesta

Nemam co vytknout..snad jen nekdo na patre vyjedl sladkosti u vchodu a nechal tam jen posledni kousek (vyborne), ale bouhzel uz nebylo dopolneno :)

Vse bylo naprosto super :)

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2022

Naprosto vynikající

• Hodnocení napsáno: 26. července 2022

Jediné mínus byla opravdu dost měkká postel.

Ubytování bylo krásné, čisté a personál noc milý. Plus dáváme i za restauraci připojenou k hotelu, výborné pivo i jídlo.

• Hodnocení napsáno: 24. července 2022

Super

Vynikající snídaně

• Hodnocení napsáno: 21. července 2022

Vše perfektní, není co vytknout.

Krásný, stylový hotel s atmosférou. Pokoje jsou fantastické, dokonalý servis, tady si hosty opravdu hýčkají❤️ Cítili jsme se jako v bavlnce, vybavení pokojů bezkonkurenční - minibar zdarma, výborná káva a na pokoji maji k dispozici i žehličku. Personál úžasný, přijeli jsme dřív než byl check-in, a přesto nám vyšli maximálně vstříc a dostali jsme hned krásný pokoj. V hotelu jsme byli podruhé a pobyt opět předčil očekávání. Dekujeme za krásný pobyt a rádi se budeme vracet, pokud budeme mít cestu do Bratislavy, sem do hotelu Loft ❤️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

• Hodnocení napsáno: 16. července 2022

Nic, vše v pořádku.

.....tenhle hotel nemá chybu! Industriální styl, krásné pokoje, pohodlné postele, luxusní koupelna, skvělá restaurace, přátelský a vstřícný personál a centrum města (včetně oázy v podobě parku za prezidenským palácem) doslova za humny. Rozhodně doporučuji!

• Hodnocení napsáno: 14. července 2022

• Třílůžkový pokoj Comfort (včetně bezplatného denně doplňovaného minibaru),

Úžasný pobyt, milý personál, vse v pořádku. Denně doplňovány minibar v ceně, na chodbě automat na víno včetně malého občerstvení. Sluzby objednání výletu i taxi samozřejmostí. Skvělá snídaně a super restaurace Fabrika, rezervace nutná, opravdu to tam žije...

• Hodnocení napsáno: 11. července 2022

Určitě budeme doporučovat a rádi přijdeme znovu.
    • Služební cesta
    • Apartmá Junior (s denně doplňovaným minibarem zdarma)

Pohodlné a čisté pokoje, usměvavý a profesionální personál, skvělé jídlo

• Hodnocení napsáno: 11. července 2022

skvělé jen to stravování pro klienty s potravinovým omezením
    • Apartmá Junior (s denně doplňovaným minibarem zdarma)

Jediné je pouze stravování a to jen s menšími výhradami ke stravování - při mém omezení lepek a laktóza - by mně potěšilo více produktů a to vzhledem k tomu, že na Slovensku je velký výběr. Při snídani mi chybělo - máslo, nějaký sýr a možná i jogurt. Nemám absolutně žádné výhrady. S pozdravem Tišerová

Dobrý den, pobyt byl skvělý, ubytování bylo super, úklid bezvadný. Byli jsem spokojeni se vším. Personál skvělý, ihned ve všem vyhověl a zařídil. Jinak nemám absolutně žádné výhrady. S pozdravem Tišerová

• Třílůžkový pokoj Comfort (včetně bezplatného denně doplňovaného minibaru),

cena parkování by mohla být v ceně hotelu nebo aspoň nižší

Jedním slovem WOW...od ubytování,jídla i velmi milého a vstřícného personálu. Dlouho jsme nikde nebyli tak moc spokojeni jako tady v LOFT hotelu ❤

• Hodnocení napsáno: 7. července 2022

Stylový, moderní, čistý hotel s perfektní lokalitou. Parkování přímo v garážích pod hotelem. Výborná dostupnost do centra.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2022

Výborná restaurace v hotelu, kde jsou i skvělé snídaně, pokoj stylově zařízený, prostorná koupelna se sprchou a pohodlné postele, minibar se základními nápoji v ceně

• Hodnocení napsáno: 6. července 2022

.Milý a vstřícný personál..Pohodlné postele..Čisté pokoje.Maximalní spokojenost po všech stránkách

• Hodnocení napsáno: 4. července 2022

vse o.k. neni co vytknkut

👍

• Hodnocení napsáno: 26. června 2022