2. Tajlandia – opinie o hotelach

8,3

8,7

• Ocena dodana: 27 lutego 2024

Wymarzony pobyt i odpoczynek
    • Studio typu Superior z bezpłatną wycieczką na wyspę Koh Pak Bia i zajęciami jogi (raz na pobyt)

Słabe niektóre dania z karty zwłaszcza Masaman Curry który 3 lata temu był przepyszny a teraz bardzo średni. Natomiast warto skorzystać z bufetu na plaży który był bardzo wysokiej jakości.

Znakomity obsługa - zwłaszcza Pani menedżer - bardzo zaangażowana i ogromnie pomocna. Świetne śniadania na plaży.

• Ocena dodana: 3 lutego 2024

Ogólnie oceniam swój pobyt za bardzo udany, super lokalizacja w dżungli na końcu wyspy, czuć bliskość natury, bardzo duż

Niezbyt smaczna kuchnia, bardzo wysokie ceny, daleko do centrum wyspy, plaża niezbyt rajska jak na Tajlandię

Super położenie, bliskość natury

• Ocena dodana: 23 lutego 2023

• Apartament typu Studio z wanną z hydromasażem – bezpłatny wynajem kajaka na 30 minut dla 2 osób (raz na pobyt)

Miejsce jest po prostu magiczne. Byliśmy z trójką dzieci. Bardzo dobre jedzenie. Pozytywne nastawienie do rodzin z dziećmi. Piękne pokoje. Wszystko bardzo gustowne.Chętnie tu jeszcze kiedyś wrócimy.

• Ocena dodana: 23 listopada 2022

Super pobyt rodzinny w rajskiej atmosferze.
    • Studio typu Superior – bezpłatny wynajem kajaka na 30 minut dla 2 osób (raz na pobyt)

Niesamowite miejsce na końcu świata. Rajska plaża, przepyszne jedzenie i dżungla dookoła.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 22 listopada 2023

Przyjemny

Hotel bardzo przyjemny i obsługa bardzo miła, niestety mieliśmy wrażenie, że hotel nie jest nastawiony na potrzeby gości i wręcz czasem robi pod górkę. W hotelu jest bardzo drogo i ok, hotel ma prawo ustalać swoje ceny, ale 700 bathow od osoby za skorzystanie z grupowego busa, który raz dziennie podwozi gości na lokalny market, to trochę przesada (prywatną taksówką kosztowało to 600 bathów, od auta, nie od osoby). Mimo drogich drinków oraz jedzenia, postanowiliśmy przedłużyć pobyt o jedną noc. Przy pierwszej próbie usłyszeliśmy, że możemy zostać, ale są dostępne tylko pokoje o wyższym standardzie, więc musielibyśmy zapłacić 250 zł więcej. Dopiero dzień później, po rozmowie z inną osobą udało się dogadać, że zostaniemy w tym samym pokoju, zapłacimy tyle samo, a parze która przyjedzie, w ramach gratisu podwyższą standard. W ostatni dzień pobytu zapytaliśmy, czy wcześniej wymieniony bus może podrzucić nam nasze dwa plecaki na market (my mieliśmy skuter i ciężko było nam się zabrać z bagażami), odmówiono nam (bus był 10 osobowy, zajete były tylko 4 miejsca) wszystko to niby drobiazgi, ale skutecznie psują wrażenie o całym hotelu

• Ocena dodana: 1 stycznia 2024

Very calm place :)