2. Ujedinjena Rep. Tanzanija: recenzije hotela
  3. Ujedinjena Rep. Tanzanija: recenzije hotela
  4. Kendwa: recenzije hotela
  5. recenzije objekta SunSeaBar Beach Resort

Recenzije objekta SunSeaBar Beach Resort 4 zvjezdica

Zanzibar island - north zanzibar - kendwa beach, Kendwa, Ujedinjena Republika Tanzanija

#10 od 21 hotela, Kendwa

8,8

• Besplatni WiFi

9,1

100% provjerene recenzije

Stvarni gosti. Stvarni boravci. Stvarni dojmovi.

Saznaj više- otvara dijaloški okvir
Napiši recenziju

Rezultati 1 - 3

• Datum recenzije: 20. ožujka 2024.

6,0
    Izasli du nam u susret i zamjenili s objektom na plazi zanjih 6 dana i platili ukupno s razlikom
    • Obitelj s mlađom djecom
    • Standardna dvokrevetna soba s bračnim krevetom
    • Boravak od 11 noćenja

Prethodni Varadero

Objekt sea sun bar Kendwa

Boravak: ožujak 2024.

• Datum recenzije: 10. siječnja 2024.

1,0
    Ovaj hotel IZBJEGAVATI
    • Par
    • Dvokrevetna soba s bračnim krevetom ili s 2 odvojena kreveta
    • Boravak od 5 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Nažalost ovo je prvi put da smo se susreli sa ovako losim hotelom gdje smo proveli 7 nocenja pakla. Uzeli smo 3 sobe za dva para i za djecu, cim smo dosli prvi dojam je bio okej jer ne trazimo puno s obzirom da nismo uzeli hotel od 5 zvjezdica nego nam je dovoljno da bude onako kako piše na stranici- a to da je cisto, klimatizirano i da se može spavati. Ali nazalost nista od toga nismo dobili, klime nisu radile , prozora nema niti se mogu ostaviti vrata otvorena jer ulaze komarci i bube. Kada smo zvali menagera hotela on nije domaci stanovnik i vrlo je bezobrazan. Salje majstore da popravljaju klimu usred noci ali nista ne naprave, struje je u hotelu nestajalo svakih pola sata a kada se to desi u sobi se ne moze disati a kamoli boraviti. Menager nam je samo rekao da smo u africi i da je to normalno ioako nam je to bio treci hotel u zanzibaru i prije toga nije bilo nikakvih problema. Kada nam djeca nisu mogla disati od vrucine u sobi trazilo smo hitno novu sobu jer nam klimu nisu mogli popraviti i naravno menager je to odbio. Da bi nakraju svega prijavio nas nedolazak kako nismo boravili u objektu kako mu nebi mogli dati lošu recenziju. Ali uspjeli smo i zelimo vam reci da taj hotel nije organiziran te ga vode krivi ljudi.

Boravak: prosinac 2023.

• Datum recenzije: 19. veljače 2024.

9,0
    Izvanredan
    • Par
    • Standardna dvokrevetna soba s bračnim krevetom
    • Boravak od 5 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Nema komentara u ovoj recenziji

Boravak: siječanj 2024.

Rezultati 1 - 3

Nadoknađujemo razliku u cijeni
Nadoknađujemo razliku u cijeni
Povoljne cijene • Bez rezervacijske pristojbe • Pronašli ste povoljniju cijenu? Nadoknadit ćemo vam razliku!