3. Закарпаття: відгуки про готелі
  4. Поляна: відгуки про готелі
Україна Поляна Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• VitaPark Poliana Оцінка за відгуками: 8,8

“Гарні комфортні номери, балкон, вид на гори, наявність ліфту, спа, дошка Євмінова, теплий басейн, і загалом все чудово і комфортно.“

• Туристичний комплекс Каріна Оцінка за відгуками: 9,6

“Гарні краєвиди,ввічливий персонал,не погані сніданки.“

• Туристичний комплекс Каріна Оцінка за відгуками: 9,6

“Чудове спокійне місце в мальовничій місцевості, привітний персонал і господиня, яка знає, що таке сервіс. Дуже дякуємо Габріеллі за гостинність і смачну їжу!“

• Сонячна Перлина Оцінка за відгуками: 9,5

“Проживали в готелі Сонячна Перлина ,все дуже сподобалось.Затишний номер,у якому є все необхідне для того щоб зробити проживання зручним та комфортним.Продумано все до дрібничок,В номері дуже чисто,прибирання в номерах дуже якісне.Сніданки дуже смачні, порціі великі. Порадувало наявність великого балкону(хоча в даному готелі балкони є у всіх номерах), на ньому розміщені стільчики та столик,де ми щовечора сиділи з келихом вина та слухали спів птахів.Дуже зручне місце розташування.Готель хоч і знаходиться в центрі курорту,але дещо в бічній вуличці,що забезпечує тишу.Приізджаючи в Поляну,буде знову обирати його.Рекомендую!“

• Сонячна Перлина Оцінка за відгуками: 9,5

“Всі дуже привітні, умови комфортні, сніданки дуже смачні👍“

• Фантазія Оцінка за відгуками: 8,9

“Місцерозташцвання - поряд є все необхідне для проживання(ринок, кафе, магазини).“