2. САЩ отзиви за хотели
  3. Северна Каролина отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
  4. Грийнсбъро отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
САЩ Грийнсбъро Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• English Cottage Оценка от отзивите: 8.5

„Нямах включена закуска, заради режимът ми на хранене. Имах обаче достъп до всичко в кухнята, включително собствен малък хладилник. Къщата изглежда невероятно красива и уютна, иска ми се са се върна в сезона на изобилие на розите в прекрасната градина! За мен беше много важно районът и стаята да са тихи и беше точно така. Именно районът е невероятен - тих, спокоен и безопасен - аз ходех предимно пеша, включително в тъмните часове на вечерта и през цялото време се чувствах спокойна и сигурна. Това ми даде възможност да се насладя на красивия парк по протежение на улицата, от другата страна на къщите, достигащ почти до кампуса. Изобщо градът предлага 500 мили пешеходни алеи и се гордее с това с право. Домакинът Кийт е прекрасен човек, който се грижи и за най-малкия детайл, осигуряващ комфорта и спокойствието на гостите му. И прави всичко с разкошно английско чувство за хумор😉. В неговата къща се чувствах у дома си! Благодаря, Кийт!“

5-те най-добри пансиона със закуска и ханове в Грийнсбъро

базирано на 2 374 отзива за пансиони със закуска и ханове в Booking.com