2. USA hodnocení hotelů

6,9

8,4

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2024

2,0
    Tento resort v žádném případě nedoporučuji.
    • Čtyřlůžkový pokoj

Cestoval jsem s manželkou a malou 5 letou dcerou, Po příjezdu jsme přišli na pokoj na kterém bylo poničené vybavení pokoje (lampička rozbitá, dvířka u skříně nešla zavřít atd.....) V koupelně špína a ve sprchovém koutě plíseň. Museli jsme si jít koupit do obchodu nějaké přípravky na úklid, abychom si pokoj dali alespoň trochu do obyvatelného stavu. Lampičku jsme nahlásili na recepci ať ji vymění abychom si mohli svítit. Nic se nedělo do večera. Večer když jsme chtěli ulehnout tak jsem zjistil, že je propadlá úplně zničená postel. To jsme šli řešit na recepci, aby nám dali jiný pokoj nebo vyměnili matraci. Zase se hodinu nic nedělo, malá nám už na druhé posteli usnula když jsme museli jít urgovat náš problém. Pod hrozbou, že odjedeme někam do jiného hotelu nám dali jiný pokoj, bohužel už jen s jednou posletí. Nicméně postel byla v pořádku a o něco větší než původní postele, tak jsme se všichni vyspali na jedné posteli. Snídani jsme měli zde na Bookingu pro celou rodinu garantovanou. Bohužel snídaně je na příděl a musíte si ji vyzvednout na recepci. Tam jsme se museli o snídani mé dcery dohadovat,, aby nám ji vůbec dali. No mimochodem nemělo ani cenu se o takovou snídani dohadovat, jedna velká katastrofa. co se týče pořádku po celém resortu, tak na tom by měli hodně zapracovat a trochu investovat do údržby venkovních prostor. Vše v chátrajícím stavu. Je mi líto takto hodnotit ubytování, ale pokud to pomůže aby s tím majitelé nebo manager něco dělali tak jen dobře. Tento resort byl jeden velký omyl. V žádném případě toto ubytování nikomu nedoporučuji. Po reklamaci tohoto ubytování na Bookingu nám resort cenu jedné ze tří nocí vrátil na účet. Cestovali jsme jeden měsíc po Floridě a toto bylo nejhorší ubytování za celý pobyt.

• Hodnocení napsáno: 11. listopadu 2023

5,0
    Ucházející
    • Ubytování s balkonem, výhledem na rezort a 2 postelemi Queen

Tmavý pokoj. Moc denního světla se přes stromy dovnitř medostane. Snídaně v krabici pro 2 přesto že máte pokoj pro 3... velky hluk z chodby, ostatní hosté řvou klidně o pulnoci na chodbě a neni nikdo kdo by je z personálu uklidnil.

Bazén a vířivka.

Termínem pobytu byl listopad 2023