2. USA – opinie o hotelach

9,1

7,2

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2022

1,0
    było strasznie, bród smród!
    • Pokój typu Standard z łóżkiem typu queen-size

Niestety ale nic dobrego powiedzieć nie mogę na temat tego obiektu. od samego wejścia zostałem potraktowany z góry, Pani na recepcji była bardzo niemiła, zapytałem o cenę za pokój ponieważ byłem w trasie i miałem problem z internetem, podała mi kwotę 600 dolarów za noc, Booking oferował mi pokój za 400 dolarów, podłączyłem się do sieci zarezerwowałem pokój i poczekałem obok w Starbucks aż rezerwacji się pojawi w systemie, po powrocie do recepcji dostałem kartę do pokoju, mapkę i udałem się na miejsce, okazało się ze pokój który dostałem nie był tym który zarezerwowałem na Booking, mój miał mieć balkon i 23 metry a miał może z 15 i nie miał balkonu, najgorsze jest to ze zostałem ulokowany w budynku numer 5 chyba ich najstarszy budynek dokładnie pod naszym pokojem był śmietnik gdzie podczas przemieszczania się widziałem ogromne karaluchy, a szapary pod drzwiami do pokoju miały z 5 cm!! 1 próba telefonu do recepcji - okazało się ze telefon nie działa, udałem się do recepcji, Pani powiedziała ze nic nie może zrobić nie ma Menagera, wręczyła wizytówkę powiedziała proszę dzwonić, próbowałem skontaktować się kilka razy lecz nikt nie odbierał, mimo próby kontaktu do Bookingu obiekt ani nie odezwał się do mnie ani do serwisu booking! gdyby nie to ze byłem zmęczony podróżą pojechał bym dalej! nie wiem skąd maja dobre opinie ale mam wrażenie ze ludzie piszą o innym obiekcie!

nic mi się nie podobało

Pobyt: kwiecień 2022