2. USA hodnocení hotelů

8,7

8,6

7,6

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2024

Celkově jsme byli s hotelem moc spokojení a všem návštěvníkům NY bychom vřele doporučili.
    • Pokoj Superior s postelí King

Trochu malý prostor jídelny pro snídaně.

Snídaně byly moc dobré, široký výběr pro všechny, sladké i slané varianty. Umístění hotelu ideální - na trase metra z letiště do centra Manhattanu včetně autobusového nádraží Port Authority Bus Terminal. Bonusem nádherný výhled ze střechy hotelu na Manhattan včetně možnosti posezení. Hodně nám pomohla také možnost úschovy zavazadel až po check outu do doby našeho odletu z NY.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 8. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi

Pořád stejné snídaně, suchá vejce.

Blízkost metra, klidné a čisté ubytování, úklid pokojů každý den.

• Hodnocení napsáno: 28. prosince 2023

Dobré, blízko metra
    • Pokoj Superior s postelí King

Starší koupelna, chtělo by to zrenovovat. Velmi malý výběr na snídani, ale Evropanovi to nebude nikdy dostačující, ale na pár dní se to dá zvládnout.

V blízkosti metra, z terasy je hezký výhled, možnost kávy a čaje 24/7, to za nás bylo velkou výhodou. Velmi milý personál. Možno nechat po check-outu na hotelu kufry, to jsme velmi uvítali.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 27. září 2023

• Rodinné apartmá Deluxe

Výborná poloha hotelu, kousek od metra a ze střešní terasy nádherné výhledy!!! Občerstvení k dispozici nonstop. Zkrátka super!

• Hodnocení napsáno: 30. června 2023

Doporučuji, klidně se zde ubytuji znova.
    • Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí

Snad jen by to chtělo trochu pestřejší snídaně. V případě více hostů se musí na volný stůl chvíli čekat.

Klidná část NY. Stanice metra je kousek. Během chvíle sem na Manhattanu, ale také ideální pro cestu na JFK. Hotel je klidný, má přístupnou střešní terasu se skvělým výhledem do okolí. Pokoje dostačující, čisté, pohodlné. Úschova zavazadel je možná. Ideální poměr cena/výkon.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 30. června 2023

Doporučuji, klidně se zde ubytuji znova.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. května 2023

Výlet do NYC
    • Pokoj Superior s postelí King

Krátká postel pro dlouhého muže. :)

Klidná lokalita s dobrou dostupností na Manhattan, do Bronxu, do Brooklynu…, chutná snídaně v ceně, pohodlná postel, dobrý hotelový servis.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 20. března 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi

Ze stěn se ozýval občas neidentifikovatelny zvuk.

Prijemny personal a čistota. Skvělá lokace blízko metra.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 17. března 2023

• Pokoj Superior s postelí King

Okolí hotelu není zdaleka hezké jedná se spíše o průmyslovou zónu . Na snídani není čerstvé pečivo pouze toastový chléb a balené bagely , kvalita kávy je průměrná. Na pár nocí se to dá zvládnout.

Cena odpovídala kvalitě . Pokoje vcelku pohodlné .Snídaně z polotovarů , ale hladovět nebudete .Káva a čaj dostupná 24.hodin zdarma ,denně jedna balená voda na pokoji což je bonus tohoto ubytování. Personál je slušný a pokoje se uklízí každý den.Metrem které vzdálené jen 150. metrů se dostanete na Manhathan do 20.minut. Nenáročným hostům mohu doporučit cena oproti centru NY , je poloviční.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 19. února 2023

Skvělý hotel s jednou vadou, hluk.
    • Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí

Pomalá wi-fi. Postele byly nepohodlné. Na manželské se nedalo spát, protože každý nepatrný pohyb rozhýbal obě poloviny. Celý týden nás z toho bolela záda. Za okny (biď byly směrem na parkoviště) byl slyšet hluk a za dveřmi (biď jsme byli až na konci chodby) byl slyšet každý krok a každý bouchnutí dveří.

Hotel je hned u metra a zároveň u mostu na Manhattan, takže je vše blízko. Z terasy hotelu máte výhled na centrum. Snídaně (biď byl výběr repetetivní) byly moc dobrý. Personál byl milý. Pokoj nám každý dej hezky uklidili.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 25. října 2022

Celkově pošesté, ale poprvé na podzim.
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi

Mrzí mě, že i když jsem v hotelu každoroční host, ANI JEDNOU hotel nevyhověl mému přání, mít pokoje do klidnější ulice (špatně spím) a zase jsme je dostali ve 3. patře nad hlavní ulicí. Protože okna propouštějí hluk, je to opravdu nepříjemné, jakoby vám jelo auto přímo do pokoje. Snídaně se za ty roky téměř nezměnila, letos přibyl bramborák. Vajíčka suchá, slanina přeškvařená... kafe z bukvic :-), ale dobrý džus a lívance, člověk to ten týden vydrží.

Jako vždy. Denně uklizeno, denně čisté ručníky. Možnost kávy, čaje, vody 24/7 v jídelně. Fungující A/C. Vysoký tlak vody ve sprše, pohodlí v koupelně, fen...V tomhle hotelu mám ráda postele i polštáře, spí se na nich opravdu dobře. Dostatek šuplíků, trezor OK, mini lednice taky stačila. Lokalita u Queensboro bridge je pro pobyt v NY super. Poměr cena/výkon je na NY pořád dobrý, ale opravdu už je na čase začít něco zlepšovat.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. října 2022

Monotónní snídaně

Dostupnost metra Pohodlné postele

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 13. září 2022

• Dvoulůžkový pokoj Classic s manželskou postelí

Velmi čistý pokoj, vždy uklizeno, personál příjemný, výhled ze střechy fantastický, metro na letiště nebo na Manhattan asi minutu od hotelu. Snídaně se nedá srovnat s přímořskými letovisky či hotely v EU ale všeho bylo vždy dostatek.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 9. července 2022

• Pokoj Superior s postelí King

Při check-inu problém s pokojem, nejdříve jsme dostali klíče od již obsazeného (nebo někdo zapomněl udělat check-out) a poté jsme dostali horší kategorii než jsme měli objednáno. Chybu si na recepci po pár hodinách uvědomili a nabízeli nám další změnu pokoje, ale protože se jednalo o 2 noci, tak se nám již stěhovat nechtělo.

Druhá část dovolené už proběhla s menšími komplikacemi, ale nakonec vše proběhlo ok. Opět jako v předchozím hodnocení - výborná lokalita kousek od stanice metra odkud se dostanete během chvilky kamkoliv. Snídaně ok.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 1. července 2022

Starší vybavení pokojů.

Velmi dobré umístění hotelu, kousek na zastávky metra. Snídaně byly ok.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 22. května 2022

Opět po roce ...
    • Rodinné apartmá Deluxe

Už by to chtělo zlepšit snídaně, Rok co rok jsou pořád stejné. Aspoň nějaké sýry, jogurty, ovoce. Vejce a slanina se opravdu po pár dnech přejí. Terasa by potřebovala lepší sezení, už je hodně poničené a je to škoda, pro takový výhled. A na pokojích nám vždycky vadil a vadí "štendr" na oblečení. I když to dobře větrá, uzavřená skříň by byla lepší.

Jezdíme do hotelu opakovaně, je na skvělém strategickém místě, dobře dostupný jak z JFK, tak La Guardia. Kolem je klid, i hosté hotelu bývají v pohodě. Poměr cena/výkon je na NYC pořád slušný. Manhattan neskutečně zdražil, i když se vyšší ceny nevyhnuly ani tomuto hotelu.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 13. února 2022

• Pokoj Superior s postelí King

Poloha, ubytováni blízko centra. Snídaně dostatečná, mohla by být pestřejší.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 7. května 2022

3,0
    Prostě nic moc. Za mne největší problém snídaně.
    • Rodinné apartmá Deluxe

Snídaně největší katastrofa na světě. Každý den to samé , prostě ubohé. Manželská postel měla být extra velká , zajímalo by mě jak vypadá klasická manželská postel. Okna do ulice katastrofa, pokud můžete vyberte na jinou stranu.

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 17. května 2024