2. USA hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 28. května 2023

6,0
    Dostačující
    • Pokoj typu Compact

Dohadování kvůli platbě jsem s Booking nikdy nezažila, a to si občas zamluvím hotel, až když stojím před ním. Snažit se vymoci platbu tlakem na klienta mi přijde hodně neprofesionální.

Hotel je veliký a personál byl slušný. Pozor na nutnost složit kauci 100 dolarů, v recepci akceptují pouze kreditní kartu, ale v hotelu je i bankomat a není problém obnos vyzvednout. Měli jsme problém, že Booking ještě neodeslal částku za pobyt a nutili nás zavolat mu a požadovat nápravu. Ukazovali jsme potvrzení o platbě, ale nedali si říct, dokonce ani neuznávali, že díky časovému pásmu jsou u nás tři hodiny ráno. Chvíli jsme se báli, ale v pokoji nás nechali. Potřebovali jsme ubytováni jen na jednu noc, takže jsme vybrali nejlevnější variantu v pokoji bez oken a vcelku není co kritizovat. V pokoji nic zásadního nechybělo, měl šampón, kondicionér i tělové mléko a mýdlo, fén a dokonce kávovar. Spojení sprchového koutu s umyvadlem je netypické a má svoje chyby, ale jednou je to v pohodě. Absence oken kupodivu o hodně zlepšila rozhozený cirkadiánní rytmus vlivem časového posunu. Hotel je nedaleko metra a v dostupnosti jsou veškeré obchody i služby. Jedná se o korejskou čtvrť a také to tam tak vypadá. Pro někoho to může být problém, pro rodiny s dětmi bych spíše nedoporučovala.

Termínem pobytu byl květen 2023