2. В'єтнам: відгуки про готелі
  3. Quang Nam: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Хоян: відгуки про помешкання для відпустки
В'єтнам Хоян Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Golden Bell Backpacker Hotel & Pool Bar Оцінка за відгуками: 8

“Готель знаходиться трохи на відстані від центру. Проте ми любимо гуляти пішки і це було додатковим бонусом. А за наявності мотобайка - це взагалі не проблема. Безпосередньо перед готелем розташоване поле з рисом, дуже мальовничо! Персонал привітний, готовий допомогти у будь-яких запитаннях. За допомогою персоналу бронювали квитки на автобус до Хуе. Перевізник забирає вас безпосередньо з готелю. Непоганий базовий сніданок. Є фильтр для води, можна користуватися в будь-який час. Поряд розташований гарний прокат мотобайків за прийнятну ціну. Паркування - в дворі готелю. Також готель має невеличкий басейн, не користувались.“

• Little Library Villa Hoi An Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже дбайливий сервіс, неймовірні власники, які зроблять все і навіть більше для вашого комфортного перебування тут. До речі, тут дуже смачно готують смажену лапшу з овочами, фруктовий салат та панкейк😍“

• Hoi An Rustic Villa Оцінка за відгуками: 9,9

“Усе було дуже добре ! Я не вперше зупинилась в цьому готелі , він мені дуже подобається! Дуже приємні господарі , смачний сніданок з домашнім джемом 😊 Найголовніше дуже чисто і добре пахне !“

• Volar de Faifo Villa Оцінка за відгуками: 9,1

“персонал, розташування“