2. Wietnam – opinie o hotelach

9,6

8,1

• Ocena dodana: 12 maja 2024

• Bungalow Rodzinny

Właściciel jest super miły i pomocny, nie widzę minusów, pokoje czyste i zadbane, właściciel za darmo podwozi melexem na plażę obok. Super👍

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

Wspaniałe 6 dni na Phu Quoc!
    • Pokój rodzinny z tarasem

warto pomyśleć o wyposażeniu domków w małe lodówki

W obiekcie spędziliśmy 6 nocy. Rozmiar domku- bardzo na plus. Obiekt czysty, schludny, ze swietnym basenem i jeszcze lepsza restauracja- jedzenie było bardzo tanie i niezwykle smacze, tylko wybór dań mógłby być większy. Przemiła, uprzejma obsługa- pomogą we wszystkim, możliwośc niedrogiego wynajmu skutera...naprawdę polecam i chętnie wrócę kolejny raz...

• Ocena dodana: 19 grudnia 2023

• Bungalow z patiem

Świetne miejsce do odpoczynku! Czułam się tutaj jak w domu, na szczególną uwagę zasługuje gospodarz który był dostępny i pomocny na każdym kroku. Bardzo dużo zieleni, cicho, bardzo czyste domki i basen. Jedzenie smaczne, w dobrej cenie dostępne w zasadzie o każdej porze dnia, darmowa woda dla gości. Blisko plaży Sao, plaży Khem oraz muzeum - możesz dotrzeć motorem, skuterem lub taxi. Na plażę Sao jest także darmowy electric car dwa razy dziennie. Jednym słówkiem - można tutaj świetnie odpocząć :)

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 9 grudnia 2023

Nic :)

Miejsce spodobało nam się tak bardzo, że zdecydowaliśmy się zostać dwa dni dłużej:) podróżowaliśmy z 9 letnią córką i ona pokochała ośrodek za ilość zwierząt ( króliki, udomowione psy). Panuje tam cudowny spokój. basen czysty, pośród palm wygląda niesamowicie! Posiłki smaczne w bardzo przystępnej cenie. Ale najważniejsze jest to, że zarówno właściciel, menadżer jak i każda osoba pracująca ( i mieszkająca) w ośrodku sprawiają, że czujesz się tam bardzo dobrze:) Syn ( menadżer) już pierwszego dnia wysłał nam listę wskazówek dotyczących wyspy- okazały się bardzo praktyczne. Fakt, skuter bardzo się przydaje, ponieważ ośrodek jest oddalony od głównej drogi, ale dla nas to była zaleta. Ale wyspa generalnie jest duża, więc skutery lub taksówki i tak będą potrzebne. Na plażę można dostać się bez skutera- w ośrodku codziennie oferowany jest transport.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

• Bungalow Rodzinny

Uważam, że cena za nocleg w "homestay" (to miejsce zdecydowanie nie jest resortem w klasycznym rozumieniu słowa "resort" ;)) jest trochę za wysoka. Jeśli w cenie byłoby śniadanie to cena byłaby sprawiedliwa. Obiekt oddalony od plaży i "centrum" na tyle, że bez skutera raczej za dużo by się nie zobaczyło na wyspie.

Miejsce bardzo ciche i spokojne, basen z ciepłą wodą, można poczuć się jak w domu dzięki uprzejmości i gościnności personelu. Można liczyć na pomoc oraz wiele wskazówek aby na miejscu odwiedzić odpowiednie miejsca i zjeść dobre lokalne jedzenie. Wygodne łóżka, klimatyzacja w pokoju.

• Ocena dodana: 19 listopada 2022

Super!!!
    • Pokój z łóżkiem typu queen-size i widokiem na ogród

Piękne miejsce, czysto, duży basen. Gospodarz bardzo miły i pomocny. Na miejscu można wypożyczyć skutery za bardzo nisko cenę. Blisko najpiękniejszej plaży na wyspie.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 5 marca 2024